O nás

Fokus Industry

 

Společnost Fokus Industry působí na trhu již více než 20 let. Z prvotního zprostředkování obchodu pro dodavatele strojů, zařízení, technologií a služeb v průmyslu se stala firma, která se zabývá zejména poskytováním služeb ve vyhledávání a cílenými kampaněmi na sociálních sítích, zejména na LinkedIn.

V Česku a na Slovensku jsme vytvořili a spravujeme databázi 12 500 výrobních podniků. Stojí za námi řada spokojených klientů, kterým jsme díky naší službě zprostředkovali cenná obchodní partnerství a zakázky. Vždy máme na zřeteli především správné zacílení, efektivitu a růst spojený s exkluzivitou a partnerským přístupem k našim zákazníkům.

 

Tvorba microsite

 

✔ Specializace  V oblasti microsites se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají své produkty, technologie či služby do oblastí průmyslové výroby.

 

✔ Exkluzivita – Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každé oblasti spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

 

✔ Megalomanství - Vytvoříme Vám desítky kvalitních microsites na míru.

 

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

 

Kreativita: Vytvoříme projekt a navrhneme strategii, která vám pomůže zvýšit hodnocení vašich webových stránek.

 

✔ Zacílení: Vytváříme segmentově vyhraněné kvalitní zpětné odkazy s historií.

 

✔ Efektivita: Naše účinné metody vám pomohou zvýšit kvalitu a rating vašich webových stránek.

 

✔ Růst: Zvýšíme dohledatelnost i návštěvnost Vašich webových stránek.

 

Sociální sítě

 

✔ LinkedIn marketing: Pomáháme firmám s propagací a budováním vlastních silných profilů na LinkedIn, které jim pomohou zvýšit viditelnost a dosah na trhu.

 

✔ Mentoring: Pomáháme jednotlivcům i firmám s lepší orientací na LinkedIn.

 

✔ Školení: Zajistíme vám specializovaná školení na míru vašeho oboru.

 

✔ Správa firemních profilů: Nabízíme kompletní správu firemních profilů na sociálních sítích LinkedIn, Facebook a Instagram.