O nás

Fokus Industry

 

Společnost Fokus Industry působí na trhu již více než 20 let. Zpočátku se specializovala na zprostředkování obchodu v průmyslovém sektoru, ale postupem času se transformovala do firmy, která se soustředí na poskytování služeb v oblasti online vyhledávání a cíleného marketingu na sociálních sítích, zejména na  LinkedIn. Naše služby poskytujeme výhradně firmám působícím v oblasti průmyslové výroby a jejich dodavatelům.


V České republice jsme vytvořili a spravujeme online portál www.fokusindustry.cz, který slouží k identifikaci a propojení společností, které dodávají své stroje, zařízení, technologie a služby pro průmyslovou výrobu. Současně spravujeme rozsáhlou databázi obsahující informace o více než 12 500 firmách působících v průmyslovém a výrobním sektoru. Za 20 let naší práce jsme úspěšně propojili tisíce společností, kterým jsme pomohli získat cenná obchodní partnerství a řadu zakázek. Vždy klademe důraz na správné cílení, efektivitu a podporu růstu, a to v kombinaci s exkluzivním a partnerským přístupem ke všem našim zákazníkům.

 

Tvorba microsite

 

✔ Specializace  V oblasti microsites se úzce specializujeme a spolupracujeme pouze s firmami, které dodávají své produkty, technologie či služby do oblastí průmyslové výroby.

 

✔ Exkluzivita – Jelikož první místo je ve vyhledávačích pouze jedno, rozhodli jsme se jít cestou oborové exkluzivity. V každé oblasti spolupracujeme pouze s jedním partnerem a veškerý užitek, tak není rozdělen mezi oborové konkurenty.

 

✔ Megalomanství - Vytvoříme Vám desítky kvalitních microsites na míru.

 

Linkbuilding - budování zpětných odkazů

 

Kreativita: Vytvoříme projekt a navrhneme strategii, která vám pomůže zvýšit hodnocení vašich webových stránek.

 

✔ Zacílení: Vytváříme segmentově vyhraněné kvalitní zpětné odkazy s historií.

 

✔ Efektivita: Naše účinné metody vám pomohou zvýšit kvalitu a rating vašich webových stránek.

 

✔ Růst: Zvýšíme dohledatelnost i návštěvnost Vašich webových stránek.

 

Sociální sítě

 

✔ LinkedIn marketing: Pomáháme firmám s propagací a budováním vlastních silných profilů na LinkedIn, které jim pomohou zvýšit viditelnost a dosah na trhu.

 

✔ Mentoring: Pomáháme jednotlivcům i firmám s lepší orientací na LinkedIn.

 

✔ Školení: Zajistíme vám specializovaná školení na míru vašeho oboru.

 

✔ Správa firemních profilů: Nabízíme kompletní správu firemních profilů na sociálních sítích LinkedIn, Facebook a Instagram.