Adiabatické systémy31Analytické systémy92Autogenní technika27Brusky9CAD/CAM systémy33CNC obráběcí centra24CNC obráběcí stroje52CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty13Digitální továrna35Dílenské skříně16Dílenský nábytek25Docházkové systémy14Dopravníkové systémy21Elektrody23Elektroerozivní stroje13Elektroinstalační materiály35Elektronika a elektrotechnika50Filtrační systémy20Formy5Frekvenční měniče19Frézovací stroje27Gravírování3Infrazářiče20Jednoúčelové stroje15Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace17Kiosky17Laserové systémy17Lepicí a oboustranné pásky18Lineární vedení44Lisy na odpad32Magnetické separátory2Manipulační technika8Měření a regulace20Měřicí a diagnostická technika37Metalografie, petrografie12Monitorovací systémy5Nakládací můstky a plošiny1Nářadí-nástroje37Normálie5Odsávací systémy30Ochrana ovzduší20Parokondenzátní systémy23Pásové a kotoučové pily18Pásové pily9Plastové přepravní palety22Plastové součásti59PLC automaty10Počítače a terminály10Použité a repasované stroje38Požární uzávěry13Pracovní ochranné pomůcky40Průmyslová akustika24Průmyslová automatizace13Průmyslová čerpadla64Průmyslová lepidla24Průmyslová ložiska40Průmyslová maziva54Průmyslová tomografie3Průmyslová vrata39Průmyslové armatury11Průmyslové broušení45Průmyslové chlazení14Průmyslové kamery40Průmyslové kompresory19Průmyslové krabice3Průmyslové lasery41Průmyslové magnety33Průmyslové měření33Průmyslové mikroskopy8Průmyslové motory66Průmyslové obaly35Průmyslové oleje15Průmyslové osvětlení44Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty58Průmyslové snímače70Průmyslové stavby1Průmyslové svařování41Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny36Průmyslové váhy34Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače34Průmyslové značení54Průtokoměry10Převodníky rozhraní8Regálové systémy32Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Sálavé vytápění10Senzory17Signalizace a zabezpečení5Skladové systémy26Služby13Software14Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy23Strojní komponenty87Svařování plastů18Tvářecí stroje2Vakuová technika16Ventilátory3Ventily30Vodárenské technologie18Vrtací a frézovací stroje15Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří46Zakázková výroba23Záložní zdroje napájení21Zdvihací technika33Zkoušení materiálů49Zkušební komory32

Pro Inzerenty


Potřebujete zvýšit návštěvnost a dohledatelnost ?

 

-          vytvoříme Vám jednotky, desítky i stovky microsite

-          zajistíme kvalitní zpětné odkazy s historií

-          zvýšíme hodnocení (PageRank a Srank) Vašich stránek

-          poradíme s návrhem kampaně i se strategií 

-          garantujeme oborovou exkluzivitu

 

Co je microsite ?

Microsite (občas nazvaná i jako minisite, čes. mikrostránka) je stránka vytvořena kolem jednoho subjektu, častokrát časově ohraničená. Jedná se o menší web či jen samostatnou stránku zabývající se určitou záležitostí, která je propojena na nabízené produkty či služby firmy, ale z určitých důvodů není vhodné tyto informace vložit na firemní web. Může se jednat o nově uvedené produkty, produkty z limitované edice nebo se jedná o blog s příspěvky, které souvisejí s náplní činnosti firmy. Microsite je tak plná jiných klíčových slov (angl. keywords) a témat než hlavní stránka firmy.

Microsite je spojena s vlastními profily na sociálních sítích, emailovými adresami a vizualizací. Microsite může být vytvořena pod hlavní doménou hlavní internetové stránky společnosti jako tzv. subdoména nebo může mít vlastní doménu.

Velkou výhodou microsite je jejich přizpůsobení se danému tématu na jakékoliv časové období. Samotný obsah stránky je tak relevantnější pro cílovou skupinu zákazníků, protože není zaplněn ostatními nabídkami, které by je mohly odradit od delší návštěvy na stránce. Jedna společnost tak může mít několik microsite, Microsity pomohou propagovat daný produkt a není ani potřeba vyvíjet či upravovat celý web kolem dočasné záležitosti, takže je to výrazně levnější varianta.

Nejenže je to levnější možnost, ale také to pomůže zlepšit SEO (search engine optimization, čes. pptimalizace pro vyhledávače). Při vytvoření microsite bohaté na několik klíčových slov se stránka dokáže dostat na relativně vysoké místo v internetovém vyhledávači, přičemž mívá i nízký bounce rate (procento návštěvníků, kteří webovou stránku okamžitě po načtení opustili) díky úzce zaměřenému obsahu.

Výhody využívání microsite je tak možné shrnout do několika bodů:

  • úzce zaměřený obsah,
  • přesné cílení na specifickou cílovou skupinu,
  • krátkodobá či dlouhodobá životnost microsite,
  • hladké prolínání s hlavní webovou stránkou nebo právě naopak, v závislosti jak si daný výrobek / služba vyžaduje,
  • jednoduchá manipulace uživatele - pro své úzké zaměření uživatel nemusí procházet ostatní obsah než ten, který ho reálně zajímá,
  • levná a rychlá tvorba.

PageRank a S-Rank

Každý internetový vyhledávač funguje na určitém algoritmu, díky kterému uživateli zobrazuje výsledky - odkazy - na základě jeho požadavku. Cílem tohoto algoritmu je zobrazit co nejrelevantnější stránky. Algoritmus zohledňuje ve svém výpočtu určité faktory (on-page i off-page faktory), mezi které patří například linkbuilding, který bývá nejvýznamnějším aspektem výpočtu.

PageRank je algoritmus, na základě kterého pracuje vyhledávač Google a S-Rank je algoritmus z dílny Seznam.cz. Přesné výpočty algoritmů nejsou nikde veřejné, jelikož se jedná o součást konkurenční výhody daných společností.

PageRank i S-Rank nabývají hodnoty od 0 do 10 s tím, že čím vyšší číslo, tím vyšší je důležitost stránky. Tyto hodnoty jsou aktualizovány přibližně každé tři měsíce. Nově vytvořené stránky mají hodnotu N / A nebo "Nenalezeno", než se aktualizuje PageRank, resp. S-Rank.

Pro názornost - ukažme si nezávislý příklad. Představte si, že si chcete koupit motorku, ale nejste si ani jen jistý specifikacemi. Zadáte tedy požadavek "Jak vybrat správnou motorku?". Hned, jakmile potvrdíte svou otázku, algoritmus vyhodnotí klíčová slova "vybrat", "správnou" a "motorku". Vždy první se zobrazí stránky, které buď obsahují daná slova frekventovaně, nebo na danou stránku odkazují několik věrohodných stránek či daná stránka odkazuje na jiné relevantní stránky (blíže viz sekci o linkbuildingu), resp. kombinace těchto a jiných různých faktorů.

Linkbuilding

Termínem linkbuilding se označuje metoda, pomocí které se získávají zpětné odkazy na hlavní stránku společnosti kvůli zlepšení pozice dané stránky na internetových vyhledávačích, tedy optimalizaci SEO (search engine optimization, čes. optimalizace pro vyhledávače).

Do linkbuildingu patří dva typy odkazů:

- odkud na danou stránku odkazují zpětné odkazy, tzv. inbound links,

- kam vedou dopředné odkazy, tzv. outbound links, čili odkazy ze stránky firmy na jiné webové stránky.

Je nutné si uvědomit, že nejde o kvantitu, ale kvalitu webových stránek, na které odkazujete a hlavně ty, které přivádějí uživatele na požadovaný firemní web.

Pro lepší uživatelskou viditelnost těchto linků se používá klasické vyznačení - podtrženo slovo a/nebo barevné odlišení, které pak po kliknutí uživatele přesměrují. Takto vyznačeny slova či fráze se v kontextu SEO nazývají jako "anchor text", které by měly být tvořeny unikátními klíčovými slovy.

Pozor na uměle a násilně vytvořené odkazy. Internetové vyhledávače, obzvláště Google, má nástroje, které se zaměřují na odhalení těchto praktik, čímž si společnost vyslouží místo na blacklistu. Tyto praktiky se řadí mezi Black hat SEO. Stránky, nacházející se na blacklistu, se pak vůbec nezobrazují uživatelům internetových vyhledávačů.

Linkbuilding není jednorázová záležitost, které se můžete přestat věnovat po určitém čase. Broken building je metoda, která pomůže v péči o SEO stránky. Tato aktivita má za cíl nalézt odkazy, které nefungují správně. Po upozornění majitele dané stránky na chybu pomůžete sobě, nakolik znovu vybudujete cestu k firemní stránce.

Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte na emailu a my Vám rádi zpracujeme naši nabídku.