CNC podavače tyčí

technology-support s.r.o. CNC podavače tyčí - přesné CNC podavače tyčí, LNS CNC podavače tyčí

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

CNC podavače tyčí

 

CNC podavače tyčí - systém podávání tyčí k CNC strojům

 

LNS CNC podavače tyčí

 

Společnost LNS zastupuje přední výrobce zařízení pro obrábění kovů a dalších pevných materiálů. S tradicí více než 40 let na trhu dokáže nabídnout výkonné, spolehlivé a kvalitní stroje a periferní zařízení, která plně vyhoví nárokům jakékoli výroby. Navrhuje příslušenství obráběcích strojů s důrazem na vysokou efektivitu práce a variabilitu. Důležitá je také obslužnost stroje. Zařízení využívají nejmodernější systémy řízené počítačem. Zapojení CNC strojů do výroby přináší jednoznačné výhody. Přesné vedení nástroje zvýší kvalitu obrobků, automatizované systémy redukují vznik zmetků. Výroba je schopná produkovat velké série v krátkém čase a s relativně jednoduchou obsluhou. Automatické CNC podavače tyčí jsou optimálním doplňkem, který dále rozšíří možnosti výroby a řeší produktivitu práce.

 

Kvalitní výrobní zázemí nejen pro CNC podavače tyčí

 

Společnost LNS zastupuje přední výrobce zařízení pro obrábění kovů a dalších pevných materiálů. S tradicí více než 40 let na trhu dokáže nabídnout výkonné, spolehlivé a kvalitní stroje a periferní zařízení, která plně vyhoví nárokům jakékoli výroby. Navrhuje příslušenství (například CNC podavače tyčí) obráběcích strojů s důrazem na vysokou efektivitu práce a variabilitu. Důležitá je také obslužnost stroje. Zařízení využívají nejmodernější systémy řízené počítačem.

 

Efektivní výroba

 

CNC podavače tyčí dokáží vyhovět nárokům zatížení velkých provozů. Nabízí řešení podávání materiálu od průměru 1 mm až do 120 mm, dokáže se přizpůsobit konkrétním potřebám. Jednoduché ovládání CNC podavače tyčí upraví způsob podávání materiálu s ohledem na složitost zpracování i potřebnou rychlost. Doplnění výrobní linky není příliš limitované nároky na úpravu prostoru a okolí.

 

Ušetřete čas i materiál

 

CNC podavače tyčí zajistí maximální produktivitu. Vložené investice do rozšíření výrobního zařízení jsou rychle vratné. Automatické systémy pracují zadanou rychlostí s minimálními odchylkami. Odpadá podíl lidské práce, ušetříte tak čas zaměstnanců, ale předejdete také možné chybě.

 

CNC podavače tyčí jsou uzpůsobené pro malé, střední i velké série na strojích s pevným nebo posuvným vřeteníkem. LNS nabízí plně automatické nebo poloautomatické systémy. Poloautomatické CNC podavače tyčí jsou vhodné pro menší výrobní cykly. Obecně vynikají flexibilitou při soustružení. Podpora vodících částí zajišťuje spolehlivý výkon.

 

Pokud zvažujete obnovu strojního vybavení vašeho provozu, kupříkladu CNC podavače tyčí, nebo zapojení dalších částí jsou výrobky LNS optimální volbou. Ochotně vám přiblížíme možnosti jednotlivých zařízení, pomůžeme vám specifikovat nároky provozu a podle daných kritérií zvolit správnou variantu.