skříně do dílny

TechnoBank, s.r.o. skříně do dílny - vyrábíme skříně do dílny, profi skříně do dílny, UNI skříně do dílny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

skříně do dílny

 

skříně do dílny - vyrábíme skříně do dílny ve variantě PROFI a UNI

 

Nedílnou součástí vybavení dílny jsou skříně do dílny, které se vyznačují tuhou svařovanou konstrukcí a univerzálním použitím. Skříně do dílny nejčastěji slouží pro uskladnění nářadí, materiálu, na chemické látky, nebo jde o skříně skladovací. Vybavení skříní do dílny mohou tvořit police, zásuvky, plastové boxy i držáky nářadí.

 

Univerzální skříně do dílny UNI české výroby oceníte v průmyslových závodech i menších dílnách a servisech. Skříně do dílny mají různé rozměry i vnitřní vybavení. Pracovní nářadí přehledně uspořádáte do polic, zásuvek i držáků na nářadí, které lze instalovat na vnitřní stranu dveří i zadní stěnu skříně. Skříně do dílny mohou mít uzamykatelný psací pult i odkládací plochou ohraničenou proti pádu předmětů nebo podvozkem pro přesuny.

 

Skříně do dílny PROFI jsou určeny do náročných podmínek průmyslových provozů. Mají mohutnou svařovanou konstrukci a praktické vnitřní vybavení pro přehledné uložení nářadí. Uvnitř jsou police a zásuvky s vysokou nosností nebo CNC výsuvné rámy k instalaci nosičů CNC nástrojů. Na vnitřní stranu dveří lze dát držáky nářadí. Přidat můžete výsuvné rámy a plastové zásobníky. Korpus skříně do dílny se dá opatřit prosklenými dveřmi i podstavcem.