antistatická pracoviště

TechnoBank, s.r.o. antistatická pracoviště - vybavení pracovišť antistatickým nábytkem, ESD antistatická pracoviště

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

antistatická pracoviště

 

Antistatická pracoviště

 

Vybavte si pracoviště v antistatickém provedení. Základem antistatického pracoviště neboli ESD pracoviště jsou antistatické dílenské stoly splňující všechny požadavky na ochranu vyráběných a opravovaných elektronických výrobků a jejich součástí.

 

Jak fungují antistatická pracoviště

 

Montážní, antistatická nebo laboratorní pracoviště zahrnují dílenské sestavy, stolové sety, pojízdné vozíky, kontejnery a další příslušenství, ze kterých hravě sestavíte ESD pracoviště přesně podle vašich představ a specifických požadavků. Díky uzemnění antistatického pracoviště přes vodivé komponenty, které jsou součástí každé ESD sady, je z antistatické pracovní plochy odváděn elektrostatický náboj, který by výrobek poškodil.

 

ESD vybavení pracoviště

 

Pro montáže výrobků citlivých na elektrostatický výboj nabízíme možnost doplnění pracoviště o ESD prvky a ESD pracovní desky pro uzemnění a odvedení elektrostatického náboje. Při návrhu a dodávce pracovního stolu či vozíku jsme schopni kompletně dodat požadované antistatické provedení. Návrhy antistatického pracoviště vytváříme na základě individuálních potřeb zákazníka a přistupujeme k nim jako k projektu, který je co nejvíce přizpůsoben potřebám daného provozu.