robotické obrábění

 robotické obrábění - systémy pro víceosé robotické obrábění, software pro robotické obrábění a pokročilé programování robotů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

robotické obrábění

robotické obrábění - software pro robotické obrábění

Robotické buňky jsou pro víceosé robotické obrábění cenově mnohem dostupnější a nabízejí větší pracovní prostor a jeho využití je zejména pro obrábění s relativně malou požadovanou silou jako je ořezávání, broušení a leštění, odstraňování otřepů, lepení nebo lehké řezání atp. 

Úlohy robotického obrábění se liší od tradičních úloh pro roboty, protože je vyžadován plynulý, přesný pohyb vzhledem k obrobku. To je v kontrastu s obvyklými úlohami, jako jsou manipulace se součástmi nebo bodové svařování. Programovat takové úlohy může být s použitím manuálního přístupu nebo pomocí existujících softwarů pro programování robotů obtížné.

Siemens integroval ověřený software pro robotické obrábění Tecnomatix na pokročilé programování robotů (robotické obrábění) se softwarem NX CAM a výsledný produkt nabízí jako řešení NX CAM Robotics Programming. Nabízí tak řešení pro programování robotů pro operace orábění s použitím známých CNC metod programování. NX CAM Robotics Programming umožňuje navrhovat, simulovat, ověřovat, optimalizovat a vzdáleně programovat průmyslové roboty pro obrábění. Toto řešení zefektivňuje a zkvalitňuje tyto vysoce přesné, víceosé operace.

Robotické obrábění pro vaši firmu.