správa dokumentů

 správa dokumentů - systém pro správu dokumentů, řízená správa dokumentů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

správa dokumentů

správa dokumentů - systém pro správu dokumentů

Správa a řízení dokumentů adat ve vašem podniku (PDM/PLM)+6:18
Chcete vybudovat digitální pracovní prostředí, které spojuje lidi s informacemi, které potřebují? Chcete propojit uživatele, nejen konstruktéry a inženýry, s vašimi produktovými daty a procesy? Co kdyby všichni mohli jednoduše překonávat tyto hranice a mohli efektivně a bezpečně zachytit a sdílet informace?

Řešení Teamcenter zajišťuje jednotnou datovou platformu a efektivní práci se správou dokumentů. Co můžete od takového systému očekávat?

   *Správu mechanických konstrukčních,
   * správa elektro dat,
   * správa NC dat,
   * řízení výrobních dat
   *MultiCAD prostředí, možnost kombinovat data z různých CAD systémů.
   *Automatické generování vizualizačního formátu JT pro prohlížení 3D dat.
   *Ochranu a zabezpečení všech dat,správa dokumentů.
   *Integrované workflow procesy a zrychlení stávajících procesů.
   *Řízení požadavků, revizí, změn.
   *Centrální správu firemních standardů a knihoven a opakované využití.
   *Vyhledávání Google Search.
   *Integrace s vaším ERP systémem.

Pokud má podnik vybudované digitální pracovní prostředí se správou dokumentů, je rozhodně připraven snáze zvládat jak výrazný nárůst komplexity výrobků, tak výrazný nárůst regulace, směrnic a omezení. Je rychlý a flexibilní ke změnám a tím i jednodušeji přizpůsobivý tlaku na cenu výrobků a zkrácení dodací doby.

V praxi to znamená, že každý má přístup k přesným návrhovým datům - dokonce i 3D reprezentaci, pokud si to přeje! Pokud například odborník na technickou dokumentaci potřebuje určitý průřez nebo výkres, může jej najít a použít bez toho, aniž by o něj žádal konstruktéra. A to znamená, že pracovníci mají přístup k požadovaným datům,

Správa dokumentů a řízení dat ve vašem podniku (PDM/PLM)+6:18
Chcete vybudovat digitální pracovní prostředí, které spojuje lidi s informacemi, které potřebují? Chcete propojit uživatele, nejen konstruktéry a inženýry, s vašimi produktovými daty a procesy? Co kdyby všichni mohli skrze správu dokumentů jednoduše překonávat tyto hranice a mohli efektivně a bezpečně zachytit a sdílet informace?