docházkové systémy pro školy

 přístupové a docházkové systémy pro školy - docházkové systémy pro školy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

docházkové systémy pro školy

Docházkové systémy pro školy - pomocí docházkového systému pro školy můžete měřit nejen docházku s přesností na minuty, ale také konkrétní pracovní výkony a odvedenou práci. 

Nedílnou součástí komplexních docházkových systémů pro školy je propojení s ostatními školními systémy, jako jsou například systémy pro mzdové účetnictví. Díky tomu získáte přesná data v reálném čase. Nejrůznější reporty a statistiky vám napomáhají ke zrychlení firemních procesů a přispívají k vyšší efektivnosti školství.

Lze tento docházkové systém pro školy propojit také s bezpečnostním systémem?

Ano. V dnešní době se stále zvyšují požadavky nejen na ochranu majetku, ale především na bezpečnost dat. Díky napojení se bezpečnostní kamerový systém CCTV, nebo na elektronický bezpečnostní systém EZS, budete mít svůj majetek a data pod kontrolou.

Lze docházkový systém pro školy napojit také na přístupové systémy?

I v tomto případě je možné systémy propojit a mít tak kontrolu nad tím, koho do chráněného objektu vpustíte. Nabízíme různé verze řešení, například pro menší firmy nebo domácnosti je vhodná varianta IMAPorter Basic, pro větší společnosti, které mají více než 15 vstupů je vhodným řešením IMAPorter Pro.

Jak se tyto docházkové systémy pro školy ovládají?

Velkou výhodou komplexního řešení je jednotné ID přístupové médium (identifikátor), kterým se přihlašujete na svém školním pracovišti a které slouží také pro zpřístupnění vstupu. Tímto identifikátorem může být klasický čip, karta, nebo mobilní telefon podporující technologii NFC, případně Bluetooth Low Energy.

Kde se data z docházkových systémů pro školy zobrazují?

Data je možné zobrazit na lokálním úložišti, nebo je možné využít Cloudové řešení, díky kterému budete mít svá data kdykoliv k dispozici on-line. To ocení také zaměstnanci, kteří mají kdykoliv přístup ke svým personálním datům, jako jsou například rozpisy směn.

Komplexní řešení docházkových systémů pro školy je tedy vhodné pro ty, kteří mají vysoké nároky na zvyšování efektivity firemních procesů, chtějí systém, jehož údržba je velmi jednoduchá a zároveň je možné jej propojit s ostatními systémy.

přístupové systémy a systémy pro kontrolu docházky žáků, informace rodičům pro školy, školky, úřady, kontrola pomocí mobilního telefonu s NFC, přístupový a docházkový systém s dálkovou správou, klíčový trezor - správa klíčů, kontrola docházky