mobilní docházkové systémy

 docházkové systémy - mobilní docházkové systémy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

mobilní docházkové systémy

Mobilní docházkové systémy - přístupové systémy evidující docházku pomocí biometrie a mobilních docházkových systémů pomáhají zvýšit efektivitu řízení podniků. Jsou tu pro ty, kteří chtějí mít přehled o svých zaměstnancích a jejich odvedené práci.

Mezi povinnosti zaměstnavatele patří zaznamenávání začátku a konce odpracovaného času zaměstnanců. Ti mají také své povinnosti, jako například být na začátku směny na svém pracovním místě což lze pohodlně hlídat pomocí mobilních docházkových systémů, a to u konkrétního stroje nebo u svého pracovního stolu v kanceláři.

Pomocí biometrie a mobilního docházkového systému můžete měřit nejen docházku s přesností na minuty, ale také konkrétní pracovní výkony a odvedenou práci. V případě, že se zaměstnanec nedostaví ve stanovený čas na své pracoviště, nebo nezapočne plánovaný pracovní úkol ve stanovený čas, systém vás na tuto skutečnost upozorní.

Nedílnou součástí komplexních systémů je propojení s ostatními firemními biometrickými systémy, jako jsou například mobilní systémy pro mzdové účetnictví a docházku. Díky tomu získáte přesná data v reálném čase. Nejrůznější reporty a statistiky vám napomáhají ke zrychlení firemních procesů a přispívají k vyšší efektivnosti společnosti.

Naše řešení komplexních biometrických docházkových systémů naleznete ve firmách, jako jsou ČEZ, ŠKODA, SCANIA nebo PUMA, ale také na zemědělských farmách a dohledových centrech – všude tam, kde chtějí mít rychlý a spolehlivý přehled o dění ve firmě.

 

 

 

 

 

 

 

Mobilní docházkové systémy - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte či nabízíte servis pro mobilní docházkový systém, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze mobilní docházkové systémy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru mobilní docházkový systém pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává mobilní docházkové systémy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti mobilní docházkové systémy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Docházkové systémy.