mobilní evidenční systémy

IMA s.r.o. mobilní evidenční systémy - mobilní evidenční docházkové systémy

 
    IMA s.r.o.
  • Na Valentince 1003/1
  • Praha 5 - Smíchov,150 00
  • Tel. 251 081 097
  • https://www.ima.cz
  • ima@ima.cz
  • IČ:    45277397
  • DIČ: CZ45277397
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

mobilní evidenční systémy

 

Mobilní evidenční systémy - systémy evidující docházku pomáhají zvýšit efektivitu řízení podniků. Jsou tu pro ty, kteří chtějí mít přehled o svých zaměstnancích a jejich odvedené práci.

 

Mezi povinnosti zaměstnavatele patří zaznamenávání začátku a konce odpracovaného času zaměstnanců. Ti mají také své povinnosti, jako například být na začátku směny na svém pracovním místě, a to u konkrétního stroje nebo u svého pracovního stolu v kanceláři.

 

Pomocí docházkového systému můžete měřit nejen docházku s přesností na minuty, ale také konkrétní pracovní výkony a odvedenou práci. V případě, že se zaměstnanec nedostaví ve stanovený čas na své pracoviště, nebo nezapočne plánovaný pracovní úkol ve stanovený čas, systém vás na tuto skutečnost upozorní.

 

Nedílnou součástí komplexních systémů je propojení s ostatními firemními systémy, jako jsou například systémy pro mzdové účetnictví. Díky tomu získáte přesná data v reálném čase. Nejrůznější reporty a statistikyvám napomáhají ke zrychlení firemních procesů a přispívají k vyšší efektivnosti společnosti.

 

Naše řešení komplexních docházkových systémů naleznete ve firmách, jako jsou ČEZ, ŠKODA, SCANIA nebo PUMA, ale také na zemědělských farmách a dohledových centrech – všude tam, kde chtějí mít rychlý a spolehlivý přehled o dění ve firmě.

 

Lze tento systém propojit také s bezpečnostním systémem?

 

Ano. V dnešní době se stále zvyšují požadavky nejen na ochranu majetku, ale především na bezpečnost dat. Díky napojení se bezpečnostní kamerový systém CCTV, nebo na elektronický bezpečnostní systém EZS, budete mít svůj majetek a data pod kontrolou.

 

Lze docházkový systém napojit také na přístupové systémy?

 

I v tomto případě je možné systémy propojit a mít tak kontrolu nad tím, koho do chráněného objektu vpustíte. Nabízíme různé verze řešení, například pro menší firmy nebo domácnosti je vhodná varianta IMAPorter Basic, pro větší společnosti, které mají více než 15 vstupů je vhodným řešením IMAPorter Pro.

 

Jak se tyto systémy ovládají?

 

Velkou výhodou komplexního řešení je jednotné ID přístupové médium (identifikátor), kterým se přihlašujete na svém pracovišti a které slouží také pro zpřístupnění vstupu. Tímto identifikátorem může být klasický čip, karta, nebo mobilní telefon podporující technologii NFC, případně Bluetooth Low Energy.

 

Kde se data zobrazují?

 

Data je možné zobrazit na lokálním úložišti, nebo je možné využít Cloudové řešení, díky kterému budete mít svá data kdykoliv k dispozici on-line. To ocení také zaměstnanci, kteří mají kdykoliv přístup ke svým personálním datům, jako jsou například rozpisy směn.

 

Komplexní řešení docházkových systémů je tedy vhodné pro ty, kteří mají vysoké nároky na zvyšování efektivity firemních procesů, chtějí systém, jehož údržba je velmi jednoduchá a zároveň je možné jej propojit s ostatními systémy.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Mobilní evidenční systémy - pokud prodáváte mobilní evidenční systémy, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze mobilní evidenční systémy​ bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru mobilní evidenční docházkové systémy pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává mobilní evidenční systémy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti mobilní evidenční docházkové systémy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Docházkové systémy.

Mobilní evidenční systémy - mobilní evidenční docházkové systémy