Analytické systémy50Autogenní technika24Brusky7CAD/CAM systémy26CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy22Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace18Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla13Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata28Průmyslové armatury11Průmyslové broušení41Průmyslové chlazení11Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory16Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly14Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty50Průmyslové snímače43Průmyslové stavby1Průmyslové svařování42Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy32Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory6Skladové systémy10Služby9Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory15

Předmět činnosti

Mobilní sběr dat - mobilní evidenční systémy umožňují kontrolu pracovního výkonu a sběr dat zaměstnanců. Fungují on-line a kdekoliv na světě v dosahu mobilního signálu nebo jiného datového připojení. Díky tomu máte data v reálném čase kdykoliv k dispozici.

 

Pomocí mobilníhu sběru dat o zaměstnancích získáváte data, která mohou dále využívat personální pracovníci, mzdové oddělení, manažeři nebo vedoucí různých oddělení. Tato data se získávají nejčastěji pomocí ID prvků. K identifikaci je možné využít kromě klasických čipů také mobilní telefony, které podporují technologii NFC, nebo pomocí Bluetooth.

 

Tento systém vykazuje data o tom, jestli byl pracovník nebo zařízení na určitém místě v určitém čase a jakou činnost vyvíjel. Systém mobilního sběru dat o zaměstnancích vás navíc upozorní i na to, že k očekávané události nedošlo. Jedná se tedy o službu, která slouží k zefektivňování řídicích procesů ve společnosti. Je možné jej napojit na nejrůznější moduly, například mzdové nebo účetní, a na základě získaných dat umožňuje automaticky vytvářet statistiky a reporty, které mohou dále využívat řídicí pracovníci a manažeři.

 

Mobilní evidenční systémy sběru dat umožňují kontrolu pracovního výkonu zaměstnanců. Fungují on-line a kdekoliv na světě v dosahu mobilního signálu nebo jiného datového připojení. Díky tomu máte data v reálném čase kdykoliv k dispozici.

 

Pomocí evidenčních systémů získáváte data, která mohou dále využívat personální pracovníci, mzdové oddělení, manažeři nebo vedoucí různých oddělení. Tato data se získávají nejčastěji pomocí ID prvků. K identifikaci je možné využít kromě klasických čipů také mobilní telefony, které podporují technologii NFC, nebo pomocí Bluetooth.

Tento systém vykazuje data o tom, jestli byl pracovník nebo zařízení na určitém místě v určitém čase a jakou činnost vyvíjel. Systém vás navíc upozorní i na to, že k očekávané události nedošlo. Jedná se tedy o službu, která slouží k zefektivňování řídicích procesů ve společnosti. Je možné jej napojit na nejrůznější moduly, například mzdové nebo účetní, a na základě získaných dat umožňuje automaticky vytvářet statistiky a reporty, které mohou dále využívat řídicí pracovníci a manažeři.

DOCHÁZKA V ADMINISTRATIVĚ A PRŮMYSLU - mobilní sběr dat o zaměstnancích

IMAcheck Attend – Pořiďte si jednoduchý docházkový systém, díky kterému budete mít vždy aktuální přehled o svých zaměstnancích. Přesné statistiky, nízké pořizovací náklady a minimální údržba, to je IMAcheck Attend.

Data jsou získávána pomocí inteligentní čtečky nebo prostřednictvím mobilního telefonu, který podporuje technologii NFC a používá OS Android.

VÝKONY ZAMĚSTNANCŮ V ZEMĚDĚLSTVÍ - mobilní sběr dat o zaměstnancích

IMAcheck Agro – Výhod, které přináší elektronická evidence oproti papírové, je hned několik. Jednou z těch zásadních je efektivita a přehlednost. Té dosáhnete pomocí systému IMAcheck Agro, určeného zejména pro evidenci docházky a výkonu zaměstnanců v zemědělském sektoru. Tento systém je vhodný jak pro větší hospodářství, tak pro menší farmy.  S elektronickou evidencí získáte přesné statistiky, které lze snadno exportovat do ostatních firemních systémů.

OBCHŮZKOVÝ SYSTÉM - mobilní sběr dat o zaměstnancích

IMAcheck Patrol – Kontrolujte ostrahu vykonávající obchůzky. Systém IMAcheck Patrol nabízí hned několik moderních funkcí. Jednou z nich je použití mobilního telefonu, jako ID zařízení, namísto klasických čipů nebo čipových karet. Evidence je zajišťována pomocí technologie NFC a operačního systému Android. Další skvělou funkcí je používání aktivních i-Beaconů, díky kterým ostraha nemusí používat čtečky, stačí pouze projít určenou zónou.

Díky tomu získáte přehled o tom, zda obchůzkář obešel všechna místa, která měl. Můžete libovolně generovat nové trasy, nebo měnit jejich směr.

KONTROLA A EVIDENCE PROVÁDĚNÝCH ÚKONŮ - mobilní sběr dat o zaměstnancích

IMAcheck Service – Získejte přehled o tom, kde se nachází které servisní vozidlo a kdo jej v určitou dobu řídil. Budete vědět, kdy byla provedena oprava, jak dlouho trvala a co bylo opraveno.

K evidenci se nejčastěji používá mobilní telefon podporující technologii NFC a také inteligentní terminál FAMOCO.

Kontaktní údaje

Město:Praha 5 - Smíchov
Ulice:Na Valentince 1003/1
PSČ:150 00
IČ:45277397
E-mail:ima@ima.cz
WWW:http://www.ima.cz
Telefon:251081097
Fax:

Leták