přístupové docházkové systémy 

 přístupové docházkové systémy - bezpečnostní přístupové docházkové systémy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

přístupové docházkové systémy 

Přístupové docházkové systémy - nástroje evidující docházku čili přístupový docházkový systém pomáhá zvýšit efektivitu řízení podniků. Jsou tu pro ty, kteří chtějí mít přehled o svých zaměstnancích a jejich odvedené práci.

Mezi povinnosti zaměstnavatele patří zaznamenávání přístupu a konce docházky odpracovaného času zaměstnanců. Ti mají také své povinnosti, jako například přistoupit na začátku směny na své pracovní místo, a to u konkrétního stroje nebo u svého pracovního stolu v kanceláři.

Pomocí přístupových docházkových systémů můžete měřit nejen docházku s přesností na minuty, ale také konkrétní pracovní výkony a odvedenou práci. V případě, že se zaměstnanec nedostaví ve stanovený čas na své pracoviště, nebo nezapočne plánovaný pracovní úkol ve stanovený čas, systém vás na tuto skutečnost upozorní.

Nedílnou součástí komplexních systémů je propojení s ostatními firemními systémy, jako jsou například systémy pro mzdové účetnictví. Díky tomu získáte přesná data v reálném čase. Nejrůznější reporty a statistikyvám napomáhají ke zrychlení firemních procesů a přispívají k vyšší efektivnosti společnosti.

Naše řešení komplexního přístupového docházkového systému naleznete ve firmách, jako jsou ČEZ, ŠKODA, SCANIA nebo PUMA, ale také na zemědělských farmách a dohledových centrech – všude tam, kde chtějí mít rychlý a spolehlivý přehled o dění ve firmě.

Lze tento přístupové docházkový systémy propojit také s bezpečnostním systémem?

Ano. V dnešní době se stále zvyšují požadavky nejen na ochranu majetku, ale především na bezpečnost dat. Díky napojení se bezpečnostní kamerový systém CCTV, nebo na elektronický bezpečnostní systém EZS, budete mít svůj majetek a data pod kontrolou.

Lze docházkový systém napojit také na přístupové systémy?

I v tomto případě je možné systémy propojit a mít tak kontrolu nad tím, koho do chráněného objektu vpustíte. Nabízíme různé verze řešení, například pro menší firmy nebo domácnosti je vhodná varianta IMAPorter Basic, pro větší společnosti, které mají více než 15 vstupů je vhodným řešením IMAPorter Pro.

Jak se tyto přístupové systémy docházky ovládají?

Velkou výhodou komplexního řešení je jednotné ID přístupové médium (identifikátor), kterým se přihlašujete na svém pracovišti a které slouží také pro zpřístupnění vstupu. Tímto identifikátorem může být klasický čip, karta, nebo mobilní telefon podporující technologii NFC, případně Bluetooth Low Energy.

Kde se data a přístupové docházkové systémy zobrazují?

Data je možné zobrazit na lokálním úložišti, nebo je možné využít Cloudové řešení, díky kterému budete mít svá data kdykoliv k dispozici on-line. To ocení také zaměstnanci, kteří mají kdykoliv přístup ke svým personálním datům, jako jsou například rozpisy směn.

Komplexní řešení docházkových systémů je tedy vhodné pro ty, kteří mají vysoké nároky na zvyšování efektivity firemních procesů, chtějí systém, jehož údržba je velmi jednoduchá a zároveň je možné jej propojit s ostatními systémy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přístupové docházkové systémy - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte systémy přístupových docházkových systémů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze přístupové docházkové systémy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru přístupový docházkový systém pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává přístupové systémy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti přístupový docházkový systém, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Docházkové systémy.