rutilové elektrody

SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o. rutilové elektrody - prodej a servis rutilové elektrody, kvalitní rutilové elektrody

 
    SVÁŘECÍ TECHNIKA - OSVA s.r.o.
  • Dukelská 1296
  • Chomutov,430 01
  • Tel. +420 474 651 645-6, 733 606 583
  • Fax. +420 474 651 647
  • http://www.osva.cz
  • osva@osva.cz
  • IČ:    25438999
  • DIČ: CZ25438999
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rutilové elektrody

 

 

rutilové elektrody - prodej a servis rutilové elektrody, kvalitní rutilové elektrody

 

Naše firma se od roku 1994 zabývá prodejem rutilových elektrod, servisem svářecí techniky, zejména se specializuje na dodávku pro rutilové elektrody. Jsme jedním z největších a nejúspěšnějších autorizovaných zástupců firmy ESAB VAMBERK, s.r.o., člen koncernu v oblasti prodeje přídavných materiálů, svařovacích zdrojů, rutilových elektrod a zařízení této světově známé značky.

V současnosti jsme jedním z největších soukromých prodejců svářecí techniky, dodáváme rutilové elektrody a pridavné svařovacích materiálů v České republice.

Naše společnost v tomto roce obdržela mnohá ocenění. Například 1. a 3. místo za největší hodnoty nákupů svářecích zdrojů ESAB.

Rychlá a spolehlivá dodávka rutilové elektrody až k Vašim dveřím !

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem rutilové elektrody, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze rutilové elektrody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru rutilových elektrod pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé rutilové elektrody již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rutilovou elektrodu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti rutilové elektrody, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektrody v záložce rutilové elektrody.