svařovací bazické elektrody

 svařovací bazické elektrody - obalené svařovací bazické elektrody

 
  • Dukelská 1296
  • Chomutov,430 01
  • Tel. +420 474 651 645-6, 733 606 583
  • Fax. +420 474 651 647
  • http://www.osva.cz
  • osva@osva.cz
  • IČ:    25438999
  • DIČ: CZ25438999
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

svařovací bazické elektrody

svařovací bazické elektrody - obalené svařovací bazické elektrody pro průmyslové svařování

Při výběru vhodné bazické elektrody pro svařování je základním pravidlem kvalita svarového kovu, která musí být ekvivalentní nebo vyšší než základní materiál.

Poloha svařování a typ svarového spoje, tloušťka materiálu, způsob zatížení, vnější podmínky při svářování bazickou elektrodou jsou další faktory, které mají vliv na výběr vhodného přídavného materiálu. Typ obalu svařžovací bazické elektrody má vliv jak na kvalitu svarového kovu, tak i na operativní vlastnosti při svařování.

Rutilový obal bazických elektrod na hliník umožňuje snadné zapálení oblouku a je zvlášť vhodný pro zhotovení krátkých svarů i pro překlenovací svary. Rozstřik svarového kovu je minimální, povrch svaru hladký. Svařovací bazické elektrody s tímto typem obaluje snadno ovladatelná v různých polohách svařování. Vzhledem k menšímu závaru se nedoporučují používat na svařování silných plechů, na tlakové nádoby, kotle apod. Rutilový obal je relativně necitlivý na vlhkost.

 

 

 

 

 

 

Svařovací bazické elektrody - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte výrobky pro svařování a zejména bazické elektrody, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze svařovací bazické elektrody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru bazických elektrod pro sváření pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává svařovací bazické elektrody již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Svařovací bazické elektrody pro ruční obloukové svařování v průmyslu a ve výrobě. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svařovacích bazických elektrod, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslové svařování v záložce svařovací bazické elektrody.