svařovací elektrody na litinu

 svařovací elektrody na litinu - litinové svařovací elektrody, bazické svařovací elektrody na litinu

 
  • Dukelská 1296
  • Chomutov,430 01
  • Tel. +420 474 651 645-6, 733 606 583
  • Fax. +420 474 651 647
  • http://www.osva.cz
  • osva@osva.cz
  • IČ:    25438999
  • DIČ: CZ25438999
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

svařovací elektrody na litinu

svařovací elektrody na litinu

Při výběru vhodné svařovací bazické elektrody na svářování litiny je základním pravidlem kvalita svarového kovu, která musí být ekvivalentní nebo vyšší než základní materiál.

Poloha svařování a typ svarového spoje, tloušťka svařovaného materiálu, zejména litiny způsob zatížení, vnější podmínky jsou další faktory, které mají vliv na výběr vhodného přídavného materiálu a svařovací elektrody na litinu. Typ obalu elektrody pro svařování litiny má vliv jak na kvalitu svarového kovu, tak i na operativní vlastnosti při svařování.

Rutilový obal svařovacích elektrod na litinu umožňuje snadné zapálení oblouku a je zvlášť vhodný pro zhotovení krátkých svarů i pro překlenovací svary. Rozstřik svarového kovu je minimální, povrch svaru hladký. Elektroda pro svařování litiny s tímto typem obaluje snadno ovladatelná v různých polohách svařování. Vzhledem k menšímu závaru se nedoporučují používat na svařování silných plechů, na tlakové nádoby, kotle apod. Rutilový obal je relativně necitlivý na vlhkost. 

elektrody pro svařování litiny

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro svařovací elektrody na litinu, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze svařovací elektrody na litinu bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru svařovacích elektrod na litinu pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé svařovací elektrody na litinu již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Svařovací elektrodu na litinu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svařovací elektrody na litinu, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektrody v záložce svařovací elektrody na litinu.