svařovací elektrody rutilové

 svařovací elektrody rutilové - obalená svařovací rutilová elektroda

 
  • Dukelská 1296
  • Chomutov,430 01
  • Tel. +420 474 651 645-6, 733 606 583
  • Fax. +420 474 651 647
  • http://www.osva.cz
  • osva@osva.cz
  • IČ:    25438999
  • DIČ: CZ25438999
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

svařovací elektrody rutilové

svařovací elektrody rutilové - obalená svařovací rutilová elektroda

Při výběru vhodné svařovací rutilové elektrody je základním pravidlem kvalita svarového kovu, která musí být ekvivalentní nebo vyšší než základní materiál.

Poloha svařování a typ svarového spoje, tloušťka svařovaného materiálu, zejména litiny způsob zatížení, vnější podmínky jsou další faktory, které mají vliv na výběr vhodného přídavného materiálu. Typ obalu svařovací rutilové elektrody má vliv jak na kvalitu svarového kovu, tak i na operativní vlastnosti při svařování.

Rutilový obal svařovacích elektrod umožňuje snadné zapálení oblouku a je zvlášť vhodný pro zhotovení krátkých svarů i pro překlenovací svary. Rozstřik svarového kovu je minimální, povrch svaru hladký. Svařovací elektrody rutilové s tímto typem obaluje snadno ovladatelná v různých polohách svařování. Vzhledem k menšímu závaru se nedoporučují používat na svařování silných plechů, na tlakové nádoby, kotle apod. Rutilový obal svařovacích elektrod je relativně necitlivý na vlhkost.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro svařovací elektrody rutilové, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze svařovací elektrody rutilové bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru svařovacích elektrod rutilových pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává spolehlivé svařovací elektrody rutilové již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Svařovací rutilovou elektrodu dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svařovací elektrody rutilové, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektrody v záložce svařovací elektrody rutilové.