LED světlovody

 LED světlovody - LED světlovody, držáky LED

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

LED světlovody

LED světlovody, držáky LED - světlovody jsou nedílnou součástí moderních zařízení. Pevné světlovody bezpečně přenášejí světlo z SMD LED na přední panel zařízení. V sortimentu jsou provedení úhlová i vícenásobná. Flexibilní světlovody umožňují maximální nezávislost. Rozpěrky LED umožňují zajistit přesnou vzdálenost od panelu zařízení. Držáky LED pro jednu až maximálně čtyři diody zajistí pevné uchycení LED průměru 3 a 5mm. Můžeme také nabídnout přímo kombinaci vlastní LED diody s držákem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

LED světlovody - pokud prodáváte LED držáky případně LED světlovody,  kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze LED světlovody bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru LED světlovody pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma dále vyrábí a dodává držáky LED již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. LED světlovody plošných spojů dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti LED světlovody plošných spojů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektronika a elektrotechnika