bezdrátová signalizace

 bezdrátová signalizace - systémy bezdrátové signalizace, bezdrátová signalizace v průmyslu

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

bezdrátová signalizace

bezdrátová signalizace - systémy bezdrátové signalizace, bezdrátová signalizace v průmyslu

Systém bezdrátové signalizace Trex představuje ideální řešení do již existujících ale i nově vznikajících pečovatelských a nemocničních zařízení. Díky bezdrátové signalizaci není třeba frézovat drážky ani vysekávat prostor na kabely do zdi ale celá komunikace mezi sestrou a pacientem probíhá bezdrátově pomocí rádiové dvoustranné komunikaci. Bezdrátová signalizace Trex je tvořena přijímacími jednotkami pro personál a vysílacími moduly (náramková tlačítka, nástěnná tlačítka, pohybové detektory, dveřní kontakty a další) pro pacienty/klienty a je tak možné ji uzpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka. Díky bezdrátové signalizaci zároveň Vaši pacienti/klienti nejsou nijak omezeni na pohybu a pomoc pracovníků si mohou přivolat odkudkoliv a kdykoliv. Stejně tak díky tomu, že bezdrátovou signalizaci má personál přímo u sebe, může informaci o tísňovém volání klienta dostat personál ať se nachází kdekoliv.

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Bezdrátová signalizace - pokud prodáváte se zabýváte bezdrátovou signalizací v průmyslu, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej bezdrátovou signalizací pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává bezdrátové signalizace již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti bezdrátová signalizace, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách www.fokusindustry.cz