bezpapírové zapisovače

 bezpapírové zapisovače - přesné bezpapírové digitální zapisovače

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

bezpapírové zapisovače

bezpapírové zapisovače - přesné bezpapírové digitální zapisovače

Bezpapírový zapisovač je zařízení pro zaznamenávání nebo sběr dat, které splňuje většinu průmyslových požadavků pro záznam. Mnoho průmyslových zapisovacích zařízení je integrováno do průmyslových řídicích systémů pro monitorování procesů. Bezpapírové záznamové produkty obvykle nabízejí flexibilitu při přizpůsobování vstupů a kanálů.

Společnost ORBIT MERRET spol. s r.o. nabízí jedinečné bezpapírové zapisovače OMR 700. Jedná se o moderní multifunkční panelové měřidlo, kde doposud běžné ale již nevhodné segmentové LED displeje s několika tlačítky nahradil grafický podsvícený 5,7" TFT LCD displej s dotykovou obrazovkou a to provedením čelního panelu s krytím IP64.
Přístroj je určen do většiny technologií a provozů, kde je nutné na jednom místě zobrazovat či případně zaznamenávat větší množství různých elektrických nebo neelektrických veličin. Univerzalita, všestrannost a zejména příznivá cena
předurčují tento přístroj ke splnění většiny Vašich požadavků. Při vývoji zařízení byl kladen velký důraz na jeho univerzalitu a intuitivní ovládání. Zvolená modulová koncepce dovoluje uživateli libovolně využít všech osm pozic pro osazení vstupních a výstupních karet. Takto lze v maximální konfiguraci přístroje měřit i zaznamenávat až na 96 kanálech. Pro zvýšení spolehlivosti má přístroj dva systémy-hlavní a záložní. Již v základu je přístroj vybaven digitálními ovládacími vstupy a výstupy, linkou RS 485, Ethernetem 10/100, USB připojením, tak i 512 MB vnitřní paměti pro ukládání naměřených dat.

ZOBRAZENÍ
Bezpapírovému zapisovači dominuje barevný 5,7“ TFT displej s jemným rozlišením.
Použitý kapacitní dotykový panel umožňuje pohodlné ovládání.

OVLÁDÁNÍ
Bezpapírový zapisovač se ovládá dotykovým panelem a tlačítky umístěnými pod předním odklápěcím krytem, která mají nastavitelné funkce.
Dvě signalizační LED indikují provoz/chybu a aktivní záznam dat.

NASTAVENÍ
Všechny funkce a nastavení se provádí přímo na displeji přístroje v přehledném grafickém menu.

Bezpapírový zapisovač OMR 700 může zaznamenávat naměřené hodnoty ze všech aktivních vstupů, uzlů a matematických funkcí. Údaje se ukládaní na interní paměť o velikosti 512 MB s kompresí, která umožňuje až čtyřnásobné zvětšení fyzické paměti bez jejího zpomalení. Data je možné ukládat i na externí SD kartu nebo USB Flash. Při omezeném počtu měřicích vstupů lze ukládat naměřené údaje s periodou až 1 ms. Záznamy mohou být ve formátu BIN nebo formátu „CVS“, který je ovšem mnohem náročnější na paměť.
Co se týká softwarové výbavy, zde nabízí ORBIT MERRET v základu program OMR Viewer, který ocení především společnosti, které pracují s normou ISO pro řízení kvality, pro něž tento OMR Viewer generuje přehledné grafy v auditem požadovaném vybraném časovém pásmu.
Velice ceněnou službou, kterou ORBIT MERRET nabízí, je schopnost reagovat na specifické požadavky a řešení možnosti úprav či rozšíření funkcí, ale i realizace vstupních/výstupních karet podle specifických potřeb zákazníků.