hlídače izolačního stavu

 hlídače izolačního stavu - hlídání stavu izolace, detekční hlídače izolačního stavu

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

hlídače izolačního stavu

hlídače izolačního stavu - detekční hlídače izolačního stavu

Neplánované odstávky strojů představují značný nákladový faktor. Včasnou detekcí poruchy stavu izolace zabraňují jednoduše konstruované hlídače izolačních stavů výpadkům elektrických zařízení a zaručují tak vyšší bezpečnost provozu a zařízení. U uzemněných sítí (sítí TN) se kontrola svodového proudu provádí pomocí diferenčních hlídačů proudu podle principu diferenčního měření proudu a slouží zejména k zamezení drahých klidových dob a k prevenci nebezpečí požáru, které skrytě existuje z důvodu vleklých chyb izolace. V neuzemněných sítích (sítí IT) se měří izolační odpor kontrolované sítě proti zemi. Relé pro měření základních veličin: proudu, napětí, frekvence, teploty, odporu, zatížení a otáček. Od této základní skupiny se odvíjí moduly pro hlídání a kontrolu elektrických sítí a obvodů: hlídače izolačního stavu, asymetrie, sledu fází, diferenční hlídače proudu, úrovňová relé, termistorové ochrany atd. Zajímavé jsou i multifunkční přístroje, které slučují více funkcí v jednom modulu. Veškeré nabízené hlídače izolačního stavu mají možnost instalace na DIN lištu, jsou dostupné v různých velikostech. K dispozici jsou provedení pro rozdílné sítě, každý typ hlídače izolačního stavu má řadu variant dle technických parametrů jako časové intervaly, počty a typy kontaktů, signalizace a další přidružené funkce. Z toho důvodu je před objednáním potřeba seznámit se podrobně s katalogovým listem daného produktu. Nabídka relé a modulů E. Dold & Söhne KG pokrývá širokou paletu elektrotechnických rozváděčových aplikací. Téměř pro každý technický obor je třeba provádět operace měření, ochrany, kontroly, spínání a řízení. Pro tyto úkony nabízíme hlídače izolačního stavu a reléové moduly s přesným nastavením parametrů mechanickými prvky. Součástí výrobního programu jsou i vlastní relé do plošných spojů a krabičky modulů. Jako průkopník ve výrobě spínacích zařízení patří německá společnost E. Dold & Söhne KG, certifikovaná dle normy ISO9001, k předním představitelům v Evropě. Spínací zařízení splňují mezinárodní normy IEC, EN, VDE a mají různá schválení jako například BG, TÜV, UL, CSA. Preciznost přístrojů firmy DOLD odpovídá nejlepší schwarzwaldské tradici. To platí pro třetí generaci rodinného podniku úplně stejně jako před 70 ti lety, strategii firmy naplňuje přes 500 jejích zaměstnanců. To všechno vytváří potenciál zkušeností, který zahrnuje mnohem více než dnes tak moderní slovíčko know-how. Vlastní výroba nástrojů a nejmodernější výrobní zařízení zabezpečují flexibilitu, výkonnost a vývoj s ohledem na přání zákazníků. Zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku je OS-KOM od roku 1991, přičemž mezi nejdůležitější partnery patří firmy ABB s.r.o., AWOS s.r.o., ZAT a.s., ŽĎAS a.s., Spálovský a.s. a další.

 

 

 

 

 

 

hlídače izolačního stavunedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte systémy pro hlídání stavu izolace, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze hlídače izolačního stavu bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru hlídání stavu izolace pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává hlídače izolačního stavu již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti hlídače izolačního stavu, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektronika a elektrotechnika