průmyslové zásuvky

 průmyslové zásuvky - zásuvky pro průmysl, odolné průmyslové zásuvky, plastové průmyslové zásuvky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průmyslové zásuvky

průmyslové zásuvky - zásuvky pro průmysl, odolné průmyslové zásuvky

Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem a zejména průmyslovými zásuvkami již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací, zvláště průmyslové zásuvky. Tato nabídka je vzájemně provázána do systémových řešení pro jednotlivé oblasti lidské činnosti.

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud prodáváte odolné průmyslové zásuvky, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslové zásuvky bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru odolné průmyslové zásuvky pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslové zásuvky již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti odolné průmyslové zásuvky, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály v záložce průmyslové zásuvky.