rozpěrky desek plošných spojů

 rozpěrky desek plošných spojů - rozpěrky DPS

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rozpěrky desek plošných spojů

Rozpěrky desek plošných spojů (distanční sloupky) použijete všude tam, kde potřebujete ve svých výrobcích upevnit dvě a více DPS nad sebe. Kromě standardizovaných rozměrů umíme nabídnout rozpěrky specifikované zákazníkem. Materiálem je plast nebo kov, provedení s vnitřním nebo vnějším závitem, vnější tvar v podobě šestihranu nebo hladký kulatý.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

rozpěrky desek plošných spojů - pokud prodáváte rozpěrky DPS, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze rozpěrky desek plošných spojů  bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru rozpěrky desek plošných spojů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává rozpěrky DPS již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Rozpěrky desek plošných spojů dodáváme na míru dle přání a požadavků našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti rozpěrky desek plošných spojů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektronika a elektrotechnika