testery elektrických instalací

 testery elektrických instalací - profesionální testery elektrických instalací

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

testery elektrických instalací

Testery elektrických instalací - Megger je celosvětový technologický lídr a prémiová značka v oblasti testerů elektrické instalace, měřící a diagnostické techniky pro energetiku zaměřený zejména na tester elektrické instalace. Jméno Megger je už více jak 120 let pojem, prvně bylo toto jméno zaregistrováno jako ochranná známka roku 1903.
Už v roce 1889 ovšem nesl první přenosný měřič izolačního odporu označení Megger.  Megger se tak právem považuje za vynálezce prvního mega-ohmmetru a za výrobce měřící techniky s nejdelší tradicí, přičemž tento technologický náskok přetrvává dodnes.

Krom testerů elektrických instalací  je druhým významným produktovým segmentem skupiny Megger specializovaná diagnostická technika pro VN a VVN-zařízení.
Krom hlavního výrobního závodu v anglickém Doveru má skupina Megger výrobní závody v USA a ve Švédsku.
Od polovičky roku 2012 patří do skupiny Megger i značka SebaKMTlídr v oblasti měřící, lokalizační a diagnostické techniky pro podzemní kabelové a potrubní sítě.

Celkem tak skupina Megger disponuje s více, než 180 lety zkušeností v oblasti vývoje a výroby specializované měřící techniky a nabízí nejširší sortiment komplexních měřících řešení od elektrárny až po zásuvku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích elektrických testerů ?

Testery elektrických instalací - pokud prodáváte testery elektrických instalací případně testery spotřebičů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze testery elektrických instalací bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru testery elektrických instalací  pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává testery elektrických instalací již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti testery elektrických instalací, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektronika a elektrotechnika. Testery elektrických instalací - profesionální testery elektrických instalací, profesionální testery elektrických instalací pro montážní firmy, testery elektrických instalací