trasování kabelů

 trasování kabelů - vyhledání trasy kabelu, vozy pro trasování kabelů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

trasování kabelů

trasování kabelů - vyhledání trasy kabelu, vozy pro trasování kabelů:

Megger je celosvětový technologický lídr a prémiová značka v oblasti měřící a diagnostické techniky zejména v trasování kabelů pro energetiku. Jméno Megger je už více jak 120 let pojem, prvně bylo toto jméno zaregistrováno jako ochranná známka roku 1903.
Už v roce 1889 ovšem nesl první přenosný měřič izolačního odporu označení Megger. Megger se tak právem považuje za vynálezce prvního mega-ohmmetru a za výrobce měřící techniky s nejdelší tradicí, přičemž tento technologický náskok přetrvává dodnes.

Krom testerů elektrických instalací  je druhým významným produktovým segmentem skupiny Megger specializovaná diagnostická technika pro VN a VVN-zařízení.
Mimo hlavního výrobního závodu v anglickém Doveru má skupina Megger výrobní závody v USA a ve Švédsku.
Od polovičky roku 2012 patří do skupiny Megger i značka SebaKMTlídr v oblasti měřící, lokalizační a diagnostické techniky pro podzemní kabelové a potrubní sítě, lokátorů pro trasování kabelů.

Celkem tak skupina Megger disponuje s více, než 180 lety zkušeností v oblasti vývoje a výroby specializované měřící techniky a nabízí nejširší sortiment komplexních měřících řešení tras kabelů od elektrárny až po zásuvku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Trasování kabelů - pokud prodáváte přístroje pro trasování kabelů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze trasování kabelů bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru trasování kabelů pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává trasování kabelů již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti rychlé trasování kabelů, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály. Trasování kabelů, rychlé trasování kabelů, vyhledání kabelových poruch, trasování kabelů, vozy pro vyhledávání a trasování kabelů, přístroje pro diagnostiku i trasování kabelů