zobrazovače dat

 zobrazovače dat - pasivní zobrazovače dat

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

zobrazovače dat

zobrazovače dat - pasivní zobrazovače dat

Společnost ORBIT MERRET, s.r.o., je ryze česká firma s více než 25 letou tradicí a s jejich výrobky se můžete setkat v mnoha odvětvích nejen průmyslové automatizace. V oboru jaderné energetiky, mají výrobky této firmy obzvláště dobré jméno, neb jsou používány, samozřejmě s příslušnou certifikací, již v jaderných elektrárnách v sedmi zemích světa.

V současné době exportuje společnost do více jak 35 zemí světa od Austrálie po USA a se vzrůstajícími aktivitami v jaderném průmyslu Ruska, otevřel OM dceřinou společnost v Petrohradu. Společnost ORBIT MERRET patří do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility v ČR, splnila nejpřísnější kritéria důvěryhodnosti a spolehlivosti za období posledních deseti let a proto je hrdá, že může používat certifikaci AAA jako symbol nejvyššího ratingového hodnocení.                                                                       S rostoucí poptávkou po nových průmyslových technologiích, urychlujících robotizaci a plně automatických řídících systémech, chystají v brzké době představit několik velice zajímavých služeb.

Dalším  produktem ze široké škály univerzálních, multifunkčních, digitálních měřících přístrojů je novinka na poli zobrazování datových signálů, kterým je inovovaný zobrazovač dat OMM 335.

Jeho inovace se týkají snadné instalace, viditelnosti a napájení. Instalují se do standardizovaného kruhového otvoru ∅22 mm, což významně ulehčuje jejich montáž. Zobrazené údaje jsou viditelné ze všech úhlů a i za horších světelných podmínek uvidíte spolehlivě zobrazovaná data. Poslední inovací je varianta PAS, v které nepotřebuje tento zobrazovač napájení a veškerou svou spotřebu pokryje z měřeného signálu.

Panelový měřící přístroj OMM 335 je k dispozici v těchto provedeních:

PAS - pasivní zobrazovač proudové smyčky

PM - zobrazovač procesních signálů

RTD - zobrazovač pro měření teploty odporovými články

UC - pro měření kmitočtu, měření času a měření počtů impulsů

RS - pro zobrazování dat sériové linky

Tento zobrazovač patří do široké produktové řady měřící techniky od přístrojů pro měření a regulaci, převodníků signálu, bargrafů, snímačů, velkoplošných displejů, bezpapírových zapisovačů, digitálních panelových měřících přístrojů, PLC systémů, až po zakázkovou výrobu na specifická přání našich zákazníků.