čističky vzduchu v místnostech

 čističky vzduchu - čističky vzduchu v místnostech

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

čističky vzduchu v místnostech

čističky vzduchu - čističky vzduchu v místnostech

AmbiCube - nové vysoce výkonné zařízení pro čistění vzduchu v místnostech od specialistů na filtraci vzduchu

Čistý a zdravý vzduch v místnostech! To je v dnešní době tématem číslo jedna, kterým se zabýváme – my všichni.

Celosvětová epidemie koronaviru (COVID-19 nebo také SARS-CoV-2) mění pohled na nás všech na nutnost čistoty vzduchu, a to nejen v obývaných místnostech.

AmbiCube je vysoce výkonné, spolehlivé, robustní a relativně jednoduché zařízení pro čistištění vzduchu v místnostech, které ze vzduchu filtruje 99,995% všech virů, bakterií, pylů a jiných mikroorganismů.

Zařízení nasává okolní vzduch u podlahy a vrací jej vrchní částí vyčištěný zpět do místnosti. Jedná se tímto o jednoduchý a navíc energeticky velice úsporný princip. Vhodný je obzvláště pro místnosti s výskytem více osob, jako jsou například ordinace, čekárny, školy, školky, lékárny, kanceláře, zasedací místnosti atd., které nejsou vybaveny dostatečně výkonnou vzduchotechnikou, která by zajistila výměnu vzduchu v místnosti, a to alespoň 6x za hodinu.

Podle současných znalostí je 90% nakažených koronavirem infikováno kapénkami nebo aerosoly, které přenášejí virus a ve vzduchu vydrží celé hodiny. To znamená, že zařízení filtrující vzduch v místnosti výrazně snižují virovou zátěž v místnosti a tím významně snižují riziko infekce. To samé platí samozřejmě i pro ostatní druhy virů a bakterií.

Dva filtrační stupně pro suspendované částice odstraňují ze vzduchu 99,995% všech částic (platí i pro částice v rozsahu 0,1 – 0,3 µm). První stupeň je vybaven filtry typu ePM1 65% (dříve značeno jako F7), který slouží pro odloučení větších částic. Druhý stupeň tvoři jemný hepafiltr typu H14, který zachytí de facto všechny menší částice.

Další výhody čističky vzduchu v místnostech​ AmbiCube:

  • Spolehlivost

  • Snadná instalace ve stylu „Plug and Play“

  • Mobilita zařízení

  • Dlouhá životnost obou stupňů filtrace

  • Minimální nároky na provoz a údržbu