filtrace výbušného prachu

KOLÁŘ K+K s.r.o. filtrace výbušného prachu - systém filtrace výbušného prachu

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

filtrace výbušného prachu

filtrace výbušného prachu - systém filtrace výbušného prachu 

Firma Kolář K+K s.r.o. zastupuje pro ČR a Slovensko firmu Keller Lufttechnik GmbH + Co. KG, která je specialistou na průmyslovou filtraci de facto od všech výrobních procesů.

Oblastí, která si žádá speciální přístup, a tím pádem i řešení, je filtrace výbušného prachu. Tato oblast je navíc spojena s řadou bezpečnostních předpisů. Specifika spočívají v tom, že široká škála materiálu, respektive jejich prachu vznikajícího různými formami opracování, je již při nízkých koncentracích hořlavá nebo výbušná. Tímto vzniká vysoké nebezpečí vzniku škod na zdraví i majetku a tím pádem i náročnost zabezpečení všech procesů, včetně nakládání se znečištěným vzduchem. V případech filtrace výbušného prachu je více než kde jinde třeba dbát na vhodnost použité filtrační technologie. Firma Keller nabízí prověřené a standardizované technické řešení pro tuto oblast, a to s celou řadou příslušenství a ochranných prvků pro případ zahoření či výbuchu. Více informací naleznete na:

http://kolarkk.cz/index.php/keller-produkty/102-ex-ochrana-bezpenostni-a-ochranne-komponenty-pri-vybuchu-ci-zahoreni

nebo na

https://keller-lufttechnik.de/en/explosion-protection/general-information/preventive-explosion-protection-according-to-atex-guidelines/

V případě zájmu nebo dotazů na filtrace výbušného prachu nás neváhejte kontaktovat.