odsávání výfukových zplodin

 odsávání výfukových zplodin - systémy odsávání výfukových zplodin

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

odsávání výfukových zplodin

odsávání výfukových zplodin - systémy odsávání zplodin z výfuku

Výfukové zplodiny vozidel, prach z broušení a smirkování či nechtěné rozlití oleje jsou jen některé z nebezpečných situací v autodílnách. Jedním z rozhodujících aspektů ziskovosti provozu je efektivní dodávka a manipulace s různými médii, jako jsou oleje či jiné provozní kapaliny.
Odsávání výfukových plynů vozidel uchová vaše zaměstnance, vybavení i zařízení a dobrém stavu
Obvyklé větrací a recirkulační systémy nejsou k odsávání rozptýlených dieselových zplodin z výfuku dostačující. Nejúčinnější metodou zachycení a odsání výfukových plynů vozidla je zachycení přímo u jejich zdroje. Zachycení výfukových plynů zajistí bezpečnější a příjemnější pracovní prostředí.
Systémy Nederman k odsávání výfukových zplodin jsou navrženy speciálně pro zásahová vozidla. Výfukové zplodiny se odsávají přímo na koncovce výfuku, což je jediným účinným způsobem. Dokazuje to více než 100 000 systémů Nederman k odsávání výfukových plynů instalovaných v záchranných stanicích po celém světě. 
Odsávání je třeba použít pokaždé, kdy je třeba spustit spalovací motor vozidla v dílně. Možná si neuvědomujete, jak rychle výfukové plyny při studeném startu motoru dosáhnou v uzavřené budově toxických úrovní. Je to vlastně otázka jen několika minut. Opakovaná expozice nebezpečným a karcinogenním výfukovým plynům v nižších úrovních se může časem na zdraví strašlivě vymstít.