CNC frézky

 CNC frézky - frézky pro CNC frézování, přesné soustružnické CNC frézky, ložové CNC frézky, deskové CNC frézky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

CNC frézky

CNC frézky - frézky pro CNC frézování

XYZ Machine Tools je na českém a slovenském trhu CNC frézek zastoupena společností REXIM od roku 2010. Aktuální počet prodaných frézovacích strojů a CNC frézek činí téměř 200.

Našim nosným programem jsou stroje a  CNC frézky s řídícím systémem ProtoTRAK. Jedná se snadno pochopitelný řídící systém s dialogovým programováním, který umožňuje ovládat CNC frézky v ručním, nebo plně řízeném CNC režimu. 

Prototrak SLX je určený pro soustruhy, SMX pro CNC frézky. Sortiment strojů je široký, v závislosti na velikosti a výkonu. CNC frézky jsou určené především pro kusovou a malosériovou výrobu přesných součástí.

Někdy se také stroje s kombinovaným řízením manuál/CNC nazývají mechatronické CNC frézky.

V nabídce máme rovněž soustružnická a CNC frézovací centra s řídícím systémem Siemens, kde jsou na výběr stroje na kluzném nebo lineárním vedení opět v různých velikostech: frézovací centra až  3 m (pojezd v ose X) a soustruhy do točného průměru 2,2m.

Stroje XYZ Machine Tools a zejména CNC frézky se vyznačují vysokou přesností a spolehlivostí. Vysoká tuhost litinové konstrukce  je předpokladem výkonného obrábění bez vibrací.

Sortiment nabízených strojů: CNC/manuální konzolové frézky, ložové CNC frézky a soustruhy s rovným ložem.