informační panely

 informační panely - přehledné informační panely

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

informační panely

 

informační panely - přehledné informační panely

 

Informační kiosky a informační panely s dotykovou obrazovkou slouží k prezentaci měst, nákupních center, volnočasových a sportovních areálů, historických a turistických míst nebo památek, muzeí, firem a dalších institucí. Dotykové informační panely napomáhají zvyšování informovanosti občanů a návštěvníků.

 

Představení DENIP, spol. s r.o.:

 

DENIP, spol. s r.o. je moderní strojírenská firma zabývající se komplexním zpracováním plechu na zakázku. Byla založena v roce 1992. V roce 1999 se přesunula do průmyslové zóny Ostrava - Kunčičky pro rozšíření výrobní kapacity a další rozvoj firmy. Od roku 2004 jsme držitelem certifikátu systému managementu kvality Společnosti TÜV ISO 9001:2018.Pro rozšíření působnosti na současném trhu jsme v roce 2008 s našimi vývojovým týmem začali vyvíjet ucelenou řadu produktů – průmyslové terminály, digital signage, informační kiosky, platební kiosky, informační panely,  elektronických úředních desek ale také zakázkové kiosky a informační panely. Pro jejich distribuci na trhu jsme založili divizi DENIP / KIOSK ™.

 

Portfólio našich produktů zahrnuje jak indoor tak outdoor interaktivní panely a kiosky, které je možno vybavit tiskárnou, čtečkami, kamerou nebo platebním terminálem.

 

Nabízíme také zakázkové informační panely.

 

Zrodil se vám v hlavě koncept, ale vaše nároky na hardware jsou tak specifické, že je velmi obtížné najít na trhu produkt, který by je bezezbytku splňoval? Cestou může být takové zařízení vyvinout a vyrobit. Vývoj nového produktu je vždy zážitek. Celý proces s vámi prožíváme - od prvních skic, prototypů a testování, až po finální produkty.

 

Informační panely - i Vám najdeme řešení.