Analytické systémy40Autogenní technika24Brusky7CAD/CAM systémy26CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy22Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší16Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace18Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla13Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata28Průmyslové armatury11Průmyslové broušení39Průmyslové chlazení11Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory16Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety15Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly14Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty50Průmyslové snímače43Průmyslové stavby1Průmyslové svařování42Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy32Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry1Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory6Skladové systémy10Služby9Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory15

Předmět činnosti

UTILCELL, s.r.o. - Váš specialista v průmyslovém vážení s více jak 20 letou tradicí

Tenzometrické snímače sil a hmotnosti obchodní značky UTILCELL se na českém trhu vyskytují již více jak 20 let. Společnost se od svých začátků specializuje na řešení elektronického vážení a měření síly.

V posledních 10 letech se společnost zaměřuje na komplexnější řešení této problematiky tak, aby poskytla svým klientům ucelené řešení svých požadavků, které jsou mnohdy víceoborové, a mnohdy vyžadující řešení přenosu měřeného signálu a jeho následné zpracování pro automatizované systémy řízení. Díky novým technologiím přicházejí nové výzvy jako plně automatizované systémy, se vzdáleným monitorováním a správou  využívající internetové sítě.

Ke splnění výše uvedených požadavků nabízí dnes UTILCELL ucelený sortiment snímačů, digitalizačních jednotek a převodníků, využívajících různých komunikačních protokolů (Modbus, Profibus, Profinet, EtherNet/IP) a telemetrických modulů pro bezdrátový přenos měřených signálů síly, hmotnosti, teploty, tlaku, napětí, proudu, kmitočtu a jiných, a to až do vzdálenosti 800 m nebo více pomocí dalších komunikačních rozhraní využívající internetovou síť. Komplexní řešení zahrnuje také použití grafických operátorských panelů (HMI), umožňující klientům pracovat co nejpohodlněji, s přihlédnutím na  pracovní návyky a potřeby uživatelů.

UTILCELL se charakterizuje tím,  že nabízí ucelenou řadu tenzometrických snímačů sil a jejich příslušenství, a také komplexní řešení celé problematiky vážení a měření síly. Klient nemusí být expert na využití tenzometrických snímačů sil, ale může si vyžádat expertní posouzení instalace a nemá-li dostatečné možnosti vlastního provedení, vyžádat si řešení na klíč.

Tenzometrické snímače sil obchodní značky UTILCELL jsou vyráběny sesterskou společností ve výrobním závodě v Barceloně (Španělsko). Prvky elektroniky jako vyhodnocovací jednotky a datové převodníky jsou také domácí výroby, a dalších partnerů, které UTILCELL zastupuje na Českém, Slovenském a Polském trhu.

Dodávané prvky UTILCELL:

* snímače síly od 0,3 kg do 600 t

* příslušenství pro specifické aplikace snímačů UTILCELL

* vyhodnocovací jednotky splňující normu EN45501 a certifikované dle OIML

* datové převodníky se širokou škálou komunikačních protokolů

* bezdrátové telemetrické prvky T24 pro přenos měřených signálů v těžko přístupných nebo nebezpečných  lokalitách, a vhodné pro dlouhodobé monitorování jako např. mostní konstrukce, geologické pohyby skalních masivů, sledování teploty a vlhkosti v historických budovách atp.

* snímače síly a další příslušenství v provedení do výbušného prostředí (ATEX)

Aplikace:

* vážení silových nádob v chemickém, potravinářském a zpracovatelském průmyslu

* betonárky a obalovny – dávkování komponent

* zpracovatelský průmysl – navažování do pytlů, obalů, atp.

* živočišná výroba – optimalizované dávkování krmných směsí

* rostlinná výroba – navažování a balení produkce pro další distribuci, optimalizované dávkování hnojiv,

* alternativní energetika – dávkování odpadových prvků při výrobě bioplynu a sledování fermentačního procesu,

* meteorologie – automatizované sledování množství napadeného deště gravimetrickou metodou,

* obchod – obchodní váhy pro prodej zboží, mostové váhy pro vážení nákladních vozidel se zbožím,

* bezpečnost – automatizované systémy kontroly přítomnosti lidí v úseku objektu pomocí změny hmotnosti v kontrolovaném úseku,

* logistika – kontrola maximální síly zdvihu kontejnerového jeřábu a rovnovážné rozložení hmotnosti obsahu kontejneru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Měření síly - pokud prodáváte přístroje pro měření síly, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze měření síly bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru měření síly pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává zařízení pro měření síly již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti měření síly, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Měřící technika Diagnostická technika. Měření síly - přesné měření síly

Kontaktní údaje

Město:Ostrovačice (Brno)
Ulice:nám. V. Mrštíka 40
PSČ:664 81
IČ:60714611
E-mail:secretary@utilcell.com
WWW:http://www.utilcell.com
Telefon:546 427 053
Fax:546 427 212

Leták