ergonomická pracoviště

Bosch Rexroth, spol. s r.o. ergonomická pracoviště - vytvořte si ergonomické pracoviště

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ergonomická pracoviště

 

ergonomická pracoviště - vytvořte si ergonomické pracoviště na míru

 

Kvalitní ergonomická pracoviště - od správného nastavení pro konkrétní tělesnou výšku a ideální dostupnost nástrojů až po zohlednění individuálního zorného pole a optimálního osvětlení – čím víc využíváte ergonomická pracoviště, tím spokojenější a produktivnější budou vaši zaměstnanci.

 

Špatné držení těla nebo slabé osvětlení mohou vést nejen k předčasné únavě, ale také k vyšší absenci zaměstnanců z důvodu nemoci. Této situaci můžete zabránit nastavitelnými systémy na ergonomická pracoviště od Bosch Rexroth.

 

Zužitkujte dlouholeté zkušenosti společnosti Bosch Rexroth s ergonomickým designem pracovišť v souladu s EN ISO 6385. Využijte kompletní a individuálně přizpůsobitelnou produktovou řadu pro design ergonomických pracovišť.

 

„ManModel“ v MTpro vám umožní ergonomické přizpůsobení pro ergonomická pracoviště jednotlivým pracovníkům – s dokonalou manipulační oblastí, správnou dosahovou vzdáleností k nástrojům a s ideálním zorným úhlem.

 

Ergonomická pracoviště přinášejí pohodlí a spokojenost, vyšší výkon a kvalitu práce a méně absencí z důvodu nemoci. Ve zkratce: Obrovská výhoda z hlediska produktivity, efektivity a rozhodující faktor konkurenceschopnosti – přináší tedy trvalý úspěch vaší společnosti.