hliníkové rámy

Bosch Rexroth, spol. s r.o. hliníkové rámy - konstrukční hliníkové rámy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

hliníkové rámy

 

HLINÍKOVÉ RÁMY - KONSTRUKČNÍ HLINÍKOVÉ RÁMY

 

Zarámujte svoji továrnu s hliníkovými rámy Rexroth.

 

S největším stavebnicovým systémem z hliníkových rámů na světě, který byl nepřetržitě vyvíjen více než 40 let, vám společnost Bosch Rexroth nabízí desítky let zkušeností a bezkonkurenční flexibilitu při navrhování vaší montážní linky.

 

Během krátké doby a bez vynaložení velkého úsilí na plánování vám hliníkové rámy umožní realizovat takové projekty, jako jsou ergonomické pracovní stoly, průtokové regály nebo ochranné ploty. Jednotlivé komponenty byly intenzivně testovány, aby nabídly parametry splňující.

 

Dosáhněte maximální produktivity přizpůsobením montážního systému s hliníkovými rámy vašim konkrétním výrobním podmínkám.

 

Hliníkové rámy Bosch Rexroth vám poskytují téměř neomezenou svobodu při návrhu a realizaci individuálních řešení prakticky pro všechny požadavky.

 

Více než 120 různých hliníkových rámů s přizpůsobenými modulárními rozměry, stejně jako univerzální spojovací prvky a příslušenství vám umožní proměnit jakýkoliv nápad ve skutečnost – pro maximální flexibilitu konstrukce a bezpečnost