montážní pracoviště

Bosch Rexroth, spol. s r.o. montážní pracoviště - stabilní montážní pracoviště

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

montážní pracoviště

 

montážní pracoviště - stabilní montážní pracoviště

 

Námi dodávaná montážní pracoviště, která jsou ergonomická, přinášejí pohodlí a spokojenost, vyšší výkon a kvalitu práce a méně absencí z důvodu nemoci. Montážní pracoviště ve zkratce: Obrovská výhoda z hlediska produktivity, efektivity a rozhodující faktor konkurenceschopnosti – přináší tedy trvalý úspěch vaší společnosti.

 

Konfigurovatelná montážní pracoviště od Rexroth nabízejí optimální pracovní výšku každému uživateli. Díky kompatibilním dokovatelným transportním vozíkům lze montážní pracoviště rychle přizpůsobit měnícím se produktům a montážním postupům za účelem optimalizace pracovního toku a zvýšení efektivity.

 

Hlavní výhody jsou: rozměry a příslušenství na míru, rychlá a snadná přestavba pracoviště a transportních vozíků. Navíc mohou být montážní pracoviště vybavena elektrickými zvedacími moduly pro ještě větší flexibilitu.

 

Vyberte si ze speciálních produktů, které vám umožní navrhnout dokonalé montážní pracoviště a řešení odpovídající mnoha parametrům. Nebo si vyberte ze standardních produktů s pevně danými rozměry.

 

Kromě toho nabízíme komplexní program příslušenství sestávající z osvětlení pro montážní pracoviště, napájení, výškového nastavení, toku informací a polohování nástrojů, jakož i z ESD komponentů a otočných pracovních židlí.