montážní stanice

Bosch Rexroth, spol. s r.o. montážní stanice - kompletovací montážní stanice

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

montážní stanice

 

montážní stanice - kompletovací montážní stanice

 

Montážní stanice, které jsou ergonomické, přinášejí pohodlí a spokojenost, vyšší výkon a kvalitu práce a méně absencí z důvodu nemoci. Ve zkratce: Obrovská výhoda z hlediska produktivity, efektivity a rozhodující faktor konkurenceschopnosti – přináší tedy trvalý úspěch vaší společnosti.

 

Konfigurovatelná montážní stanice od Rexroth nabízí optimální pracovní výšku každému uživateli. Díky kompatibilním dokovatelným transportním vozíkům lze montážní stanice rychle přizpůsobit měnícím se produktům a montážním postupům za účelem optimalizace pracovního toku a zvýšení efektivity.

 

Hlavní výhody jsou: rozměry a příslušenství na míru, rychlá a snadná přestavba montážní stanice a transportních vozíků. Navíc mohou být montážní stanice vybaveny elektrickými zvedacími moduly pro ještě větší flexibilitu.

 

Vyberte si ze speciálních produktů, které vám umožní navrhnout dokonalé řešení odpovídající mnoha parametrům. Nebo si vyberte ze standardních produktů s pevně danými rozměry.

 

Kromě toho nabízíme komplexní program příslušenství sestávající z osvětlení montážní stanice, napájení, výškového nastavení, toku informací a polohování nástrojů, jakož i z ESD komponentů a otočných pracovních židlí.