Analytické systémy40Autogenní technika24Brusky7CAD/CAM systémy26CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy22Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší16Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace18Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla13Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata28Průmyslové armatury11Průmyslové broušení39Průmyslové chlazení11Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory16Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety15Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly14Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty50Průmyslové snímače43Průmyslové stavby1Průmyslové svařování42Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy32Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry1Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory6Skladové systémy10Služby9Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory15

Předmět činnosti

Kotoučové pily  – jsme společnost BRUKO Technologie s.r.o., která je výhradním dodavatelem pásových kotoučových pil do ČR a SK od společnosti BEHRINGER EISELE GmbH, Weilheim, Německo, která má 100 letou historii. Náplní naší činnosti je postarat se o zákazníka tak, že mu zajistíme komplexní službu, tj. dodáme mu kotoučovou pilu dle jeho potřeb, provedeme instalaci a zaškolení a dále tím, že obstaráme náhradní díly, provedeme preventivní údržbu, záruční a pozáruční servis. Máme více jak 250 spokojených zákazníků, poskytneme Vám reference pro vaši aplikaci, zajistíme řezací testy a řezné zkoušky včetně oficiálního protokolu od výrobce, který bude součástí kupní smlouvy.

Nabízíme poloautomatické i automatické kotoučové kotoučové pily pro řezání železných materiál do průměru 180 mm a kotoučové pily pro řezání hliníku a barevných kovů do průměru 200 mm. Jedná se o jedny z nejvýkonnějších pil pro daný rozměr materiálu na trhu. To je dáno jednak použitím litiny na vedení kotouče, litinovým otočným stolem, litinovým svěrákem, dokonalým způsobem čištění řezného kotouče od třísek a až trojím způsobem chlazení a zařízením na útlum vibrací kotouče u top kotoučových pil. Portfolio: kotoučové pily ruční, kotoučové pily poloautomatické, kotoučové pily automatické, kotoučové pily pro řezání pod úhlem. včetně kompletních pracovišť na klíč, s velkým rozsahem použití : kotoučové  pily pro malé provozy, ale i pro řezárny, výrobce ocelových konstrukcí, automobilový průmysl, kovárny, řezání  nosníků, řezání profilů, řezání tvarovaných trubek, řezání výfuků, apod. Máme kotoučové pily na řezání oceli, nerez oceli, ložiskových materiálů, litiny, titanu a  speciální kotoučové pily pro řezání hliníku a pro řezání slitin jako inconel,  hastelloy, duplex s motorem až 26 kW, CNC kotoučové pily.

Kvalitní kotoučové  pila tohoto výrobce mají jeden společný prvek a to, že vysoká spolehlivost, velký řezný výkon, vysoká přesnost řezání s omezením vibrace pilového kotouče, zvýšení životnosti pilového  kotouče, přesnost řezu pod úhlem či kvalita kolmosti řezu jsou dosaženy mimo jiné tím, že kotoučové pily mají hlavní nosné prvky z litiny. Tím se liší od převážné konkurence. Litina totiž utlumuje vibrace cca 2-3 x rychleji než ocel, což je dána modulem pružnosti. Proto můžeme včetně výkonu garantovat i přesnost, jakost vlastního řezu, menší otřep a nižší provozní hluk kotoučových pil.

Navíc u top modelů můžete mít trojí způsob chlazení !!!

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Kotoučové pily - pokud prodáváte kotoučové pily, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze kotoučové pily bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru kotoučová pila pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává kotoučové pily již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti kotoučové pily, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Pásové pily Kotoučové pily. Kotoučové pily - ruční, poloautomatické a automatické kotoučové pily pro řezání oceli i nerez oceli, hliníku, kotoučové pily pro řezání titanu a barevných kovů, niklových slitin, kotoučové pily na řezání odlitků

Kontaktní údaje

Město:Praha 6
Ulice:Václavkova 509/26
PSČ:160 00
IČ:02363925
E-mail:jindrich.koubek@brukotechnologie.cz
WWW:http://www.brukotechnologie.cz
Telefon:727 885 399
Fax:224 322 360

Leták