ruční kotoučové pily

 ruční kotoučové pily - řezací ruční kotoučové pily, dělící ruční kotoučové pily

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ruční kotoučové pily

ruční kotoučové pily - řezací a dělící ruční kotoučové pily

 

Silné stránky kotoučových pil Behringer Eisele včetně některých opcí:

Společnost BEHRINGER EISELE GmbH produkuje široký rozsah kotoučových pil: ruční kotoučové pily, poloautomatické kotoučové pily, automatické kotoučové pily.

Konstrukčně je můžeme rozdělit na kotoučové pily standardní, kotoučové pily pro řezání pod úhlem, ruční kotoučové pily se spodním výsuvem, ruční kotoučové pily pro řezání s karbidovými řeznými kotouči, které jsou velmi výkonné.

Dle řezných materiálů pak na standardní kotoučové pily pro řezání plných materiálů a profilů, ruční kotoučové pily pro řezání hliníku a jeho slitin, případně mědi a jejich slitin a dále na výkonné kotoučové pily a řezání výkovků, niklových slitin, nerez ocelí, řezání materiálů jako je titan, hastelloy, duplex, triplex, Domex, nástrojové oceli atd.

TUHÝ RÁM, STOJINA , SVĚRÁK, OTOČNÝ STŮL jsou převážně vyrobeny z litiny. Proto jsou ruční kotoučové pily Behringer Eisele odolné vůči zatížení při řezání , vynikají přesností řezání, rychlým utlumením vibrací, a tak má jejich design předpoklad pro zajištění vysoké životnosti jak u pil, tak i u řezných kotoučů i vzhledem ke snaze vždy minimalizovat házivost kotouče a maximalizovat výkon řezání.

VLASTNÍ SLÉVÁRNA - Litinové prvky jsou ze slévárny společnosti Behringer.

SNIŽOVÁNÍ VIBRACÍ Litinové konstrukční prvky daleko rychleji utlumí vibrace než běžně používané svařované ocelové stojiny a jiné nosné elementy. Je to dané modulem pružnosti materiálu.

ŘÍDICÍ SYSTÉM AUTOMATŮ : B&nebo  SIEMENS S7 ( případně nové aktualizace ) , připravenost pro PRŮMYSL 4.0 ( INDUSTRY 4.0 )

OTOČNÝ STŮL - tuhý a robustní otočný stůl z litiny zaručuje přesnost řezu ruční kotoučové pily. Nastavení úhlu je buď ruční, poloautomatické nebo automatické, upínání pak tomu také odpovídá.

PODAVAČ SE SVĚRÁKEM - automat

Pohyb podavače je prováděn přes kuličkový šroub s minimalizací vůli pomocí předepnutí vodítek, je řízen přes motor s převodovkou, čelisti svěráku jsou ovládány pneumaticky, hydraulicky nebo i servem.

PŘESNOST NASTAVENÍ ÚHLU - automat

Automatické polohování přes klávesnici, LCD displej a DC terminál. Přesnost nastavení 0,1 °.

ŘEZANÉ MATERIÁLY Ruční kotoučové pily BEHRINGER EISELE jsou dle účelu konstruovány jednak pro řezání běžných kovových a nekovových materiálů, ale speciální řady jsou určeny pro aplikace řezání hliníku a jeho slitin a další řada kotoučových pil je vyvinuta pro řezání tvrdých a houževnatých materiálů.