pásové pily na kov

 pásové pily na kov - profi pásové pily na kov

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

pásové pily na kov

pásové pily na kov - profi pásové pily na kov

Jsme společnost BRUKO Technologie s.r.o., která je výhradním dodavatelem pásových pil na kov do ČR a SK od společnosti BEHRINGER GmbH, Kirchardt, Německo, která má 100 letou historii. Náplní naší činnosti je postarat se o zákazníka tak, že mu zajistíme komplexní službu, tj. dodáme mu pásovou pilu na kov dle jeho potřeb, provedeme instalaci a zaškolení a dále tím, že obstaráme náhradní díly, provedeme preventivní údržbu, záruční a pozáruční servis. Máme cca. 250 spokojených zákazníků, poskytneme Vám reference přímo pro vaši aplikaci, zajistíme řezací testy, řezné parametry, protokol.

Nabízíme horizontální pásové pily do průměru max. 2100 mm, vertikální pásové pily na řezání desek a bloků, pásové pily na řezání pod úhlem i pásové pily pro řezání velkých nosníků. Pásové pily na kov poloautomatické a automatické včetně kompletních pracovišť na klíč, pásové pily pro malé provozy, ale i pro řezárny, výrobce ocelových konstrukcí, automobilový průmysl, až po těžký průmysl, kovárny apod. Máme pásové pily na kov na řezání oceli, nerez oceli, ložiskových materiálů, litiny, titanu a speciální CNC pásové pily pro řezání hliníku a slitin jako inconel, hastelloy, duplex s motorem až 26 kW.

Kvalitní pásové pily na kov tohoto výrobce mají jeden společný prvek a to, že vysoká spolehlivost, velký řezný výkon, vysoká přesnost řezání s omezením vibrace řezného pásu, zvýšení životnosti pilového pásu, přesnost řezu pod úhlem či kvalita kolmosti řezu jsou dosaženy mimo jiné tím, že je pilový pás v kontaktu jen s litinou ( oběžná kola z litiny, rám pily z litiny) a dále i otočný stůl z litiny, svěráky z litiny. Tím se liší od převážné konkurence. Litinový rám totiž utlumuje vibrace cca 2-3 x rychleji než ocel u svařovaného rámu, což je dána modulem pružnosti. Proto můžeme včetně výkonu garantovat   i přesnost řezu 0,1mm na 100 mm výšky řezaného materiálu u pásových pil. Společně s kontrolou řezného odporu materiálu „ BEHRINGER kontrola řezání „  měřeného přímo na „ zádech“ pilového pásu, může pila ihned reagovat na řezné podmínky  „ chytrá pásová pila „ a dosáhnout kvality řezu, kterou vyžaduje zákazník. Behringer systém kontroly řezání zajišťuje buď konstantní posuv  do řezu při řezání plného materiálu nebo automatické nastavení řezného posuvu v závislosti na reakční síle   ( odporu materiálu ) při řezání trubek a profilů.