kulový kohout

 kulový kohout - uzavírací kulové kohouty, kulový kohout s pohonem, kulový kohout s ISO přírubou, parní kulový kohout

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

kulový kohout

kulový kohout - parní kulové kohouty jsou vyrobeny podle přísných specifikací, které zaručují spolehlivé uzavření a nižší náklady na údržbu.

Široký sortiment kulových kohoutů s velikostí pro libovolnou aplikaci.

Čtvrtotáčkové ovládání kulového kohoutu zajišťuje snadnou obsluhu a údržbu.

kulový kohout s ISO přírubou pro montáž pohonu.

Malé ovládací momenty s menšími pohony pro automatizaci.

Vysoká kapacita a nízká tlaková ztráta.

Korozivzdorná tělesa zajišťují dlouhou životnost.

Kompaktní provedení kulového  kohoutu díky přesnému návrhu.

Kulový kohout – společnost Spirax Sarco je přední světový výrobce armatur a zařízení pro parní a kondenzátní systémy. Specializuje se na návrhy, výrobu a dodávky jak jednotlivých komponent jako je např. kulový kohout, tak i dodávky balených jednotek což je např. kondenzátní nádrž či vyvíječ čisté páry, dodávky zákaznických služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu a v neposlední řadě i dodávky celků a projektů na klíč. Všechny výrobky a řešení jsou navrženy speciálně s ohledem na vaše potřeby.

Spirax Sarco působí na českém trhu od roku 1991, má mnoho spokojených zákazníků a produktové portfolio zahrnuje více jak 40 tisíc výrobků. Firma má vedoucí postavení na trhu parních a kondenzátních systémů. Kromě standardních výrobků jako je odvaděč kondenzátu, uzavírací ventil, filtr, přímočinný redukční ventil, pojistný ventil, kulový kohout, parní průtokoměr, separátor, přímočinný regulátor teploty, parní zvlhčovač, termokompresor, injektor, ejektor, výměník tepla a zvedač kondenzátu. Spirax Sarco vyrábí i balené jednotky jako je např. kondenzátní nádrž, výměníková stanice, redukční a chladící stanice, expandérová jednotka nebo vyvíječ čisté páry. Zároveň je dodavatelem služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu, diagnostika parokondenzátních systémů, záruční a pozáruční servis nebo monitoring technologických procesů.

Zákazník je pro nás na prvním místě, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud budete potřebovat pomoc se správným výběrem produktu nebo služby z našeho sortimentu jako je např. kulový kohout. Nejprodávanější armatury je možné získat obratem z našeho lokálního skladu.

Technické informace o výrobcích jako je kulový kohout získáte na webových stránkách www.spiraxsarco.cz.