napájecí nádrže

 napájecí nádrže - parní napájecí nádrže

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

napájecí nádrže

napájecí nádrže - parní napájecí nádrže

Napájecí nádrž  – společnost Spirax Sarco je přední světový výrobce armatur a zařízení pro parní a kondenzátní systémy včetně napájecích nádrží. Specializuje se na návrhy, výrobu a dodávky jak jednotlivých komponent jako je např. zvedač kondenzátu, tak i dodávky balených což je např. výměníková stanice, napájecí nádrž či vyvíječ čisté páry, dodávky zákaznických služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu a v neposlední řadě i dodávky celků a projektů na klíč. Všechny výrobky a řešení jsou navrženy speciálně s ohledem na vaše potřeby.

Spirax Sarco působí na českém trhu od roku 1991, má mnoho spokojených zákazníků a produktové portfolio zahrnuje více jak 40 tisíc výrobků. Firma má vedoucí postavení na trhu parních a kondenzátních systémů. Kromě standardních výrobků jako je odvaděč kondenzátu, uzavírací ventil, filtr, přímočinný redukční ventil, pojistný ventil, kulový kohout, parní průtokoměr, separátor, přímočinný regulátor teploty, parní zvlhčovač, termokompresor, injektor, ejektor, výměník tepla a zvedač kondenzátu. Spirax Sarco vyrábí i balené jednotky jako je např. napájecí nádrž, výměníková stanice, redukční a chladící stanice, expandérová jednotka nebo vyvíječ čisté páry. Zároveň je dodavatelem služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu, diagnostika parokondenzátních systémů, záruční a pozáruční servis nebo monitoring technologických procesů.

Zákazník je pro nás na prvním místě, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud budete potřebovat pomoc se správným výběrem produktu nebo služby z našeho sortimentu jako je např. napájecí nádrže. Nejprodávanější armatury je možné získat obratem z našeho lokálního skladu.

Technické informace o výrobcích jako je napájecí nádrž získáte na webových stránkách www.spiraxsarco.cz.