výměník tepla

 výměník tepla - průmyslové výměník tepla, parní výměník tepla

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

výměník tepla

výměník tepla - průmyslové a parní výměníky tepla umožňují předávat teplo sekundárnímu médiu nepřímým způsobem, kde pára je topným médiem na primární straně výměníku tepla. Rozlišujeme dva hlavní typy výměníků tepla - pára / voda, tj. trubkové a deskové. Použití aplikace s nepřímým ohřevem. Možnost ohřívat velké množství tekutiny výměníkem tepla. Bezpečné, efektivní a sterilní. Možnost dodat balené stanice nebo jednotlivé komponenty.

Výměník tepla – společnost Spirax Sarco je přední světový výrobce armatur, výměníků tepla a zařízení pro parní a kondenzátní systémy. Specializuje se na návrhy, výrobu a dodávky jak jednotlivých komponent jako je např. výměník tepla, tak i dodávky balených jednotek což je např. napájecí nádrž či vyvíječ čisté páry, dodávky zákaznických služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu a v neposlední řadě i dodávky celků a projektů na klíč. Všechny výrobky a řešení jsou navrženy speciálně s ohledem na vaše potřeby.

Spirax Sarco působí na českém trhu výměníků tepla od roku 1991, má mnoho spokojených zákazníků a produktové portfolio zahrnuje více jak 40 tisíc výrobků. Firma má vedoucí postavení na trhu parních a kondenzátních systémů. Kromě standardních výrobků jako je odvaděč kondenzátu, uzavírací ventil, filtr, přímočinný redukční ventil, pojistný ventil, kulový kohout, parní průtokoměr, separátor, přímočinný regulátor teploty, parní vzlhčovač, termokompresor, injektor, ejektor, výměník tepla a zvedač kondenzátu. Spirax Sarco vyrábí i balené jednotky jako je např. napájecí nádrž, výměníková stanice, redukční a chladící stanice, expandérová jednotka nebo vyvíječ čisté páry. Zároveň je dodavatelem služeb jako je např. diagnostika odvaděčů kondenzátu, diagnostika parokondenzátních systémů, záruční a pozáruční servis nebo monitoring technologických procesů.

Zákazník je pro nás na prvním místě, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud budete potřebovat pomoc se správným výběrem produktu nebo služby z našeho sortimentu jako je např. výměník tepla. Nejprodávanější armatury je možné získat obratem z našeho lokálního skladu.

Technické informace o výrobcích jako je výměník tepla získáte na webových stránkách www.spiraxsarco.cz.