výměníkové stanice

 výměníkové stanice - trubkové výměníkové stanice, deskové výměníkové stanice, parní výměníkové stanice

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

výměníkové stanice

výměníkové stanice - parní výměníkové stanice umožňují předávat teplo sekundárnímu médiu nepřímým způsobem, kde pára je topným médiem na primární straně výměníkové stanice. Rozlišujeme dva hlavní typy výměníkových stanic pára / voda, tj. trubkové a deskové výměníkové stanice. Použití aplikace s nepřímým ohřevem. Možnost ohřívat velké množství tekutiny. Bezpečné, efektivní a sterilní. Možnost dodat balené výměníkové stanice nebo jednotlivé komponenty.

Výměníková stanice  – společnost Spirax Sarco je přední světový výrobce armatur a zařízení pro parní a kondenzátní systémy. Specializuje se na návrhy, výrobu a dodávky jak jednotlivých komponent jako je např. výměníkové stanice, tak i dodávky balených což je např. výměníkové stanice, napájecí nádrž či vyvíječ čisté páry, dodávky zákaznických služeb jako je např. výměníkové stanice a v neposlední řadě i dodávky celků a projektů na klíč. Všechny výrobky a řešení jsou navrženy speciálně s ohledem na vaše potřeby.

Zákazník je pro nás na prvním místě, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud budete potřebovat pomoc se správným výběrem produktu nebo služby z našeho sortimentu jako je např. výměníkové stanice. Nejprodávanější armatury je možné získat obratem z našeho lokálního skladu.

Technické informace o výrobcích jako je výměníková stanice  získáte na webových stránkách www.spiraxsarco.cz.