docházkové terminály

IMA s.r.o. docházkové terminály - evidenční docházkové terminály

 
    IMA s.r.o.
  • Na Valentince 1003/1
  • Praha 5 - Smíchov,150 00
  • Tel. 251 081 097
  • https://www.ima.cz
  • ima@ima.cz
  • IČ:    45277397
  • DIČ: CZ45277397
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

docházkové terminály

 

docházkové terminály - terminály pro kontrolu docházky

 

Téměř každá společnost řeší problematiku měření docházky svých zaměstnanců. Tato potřeba vyplývá jak ze zákonné povinnosti evidence pracovní doby, tak z důvodu efektivního řízení podniku.

 

Efektivní docházkový systém a docházkové terminály umožňují evidovat pracovní dobu zaměstnanců a pomáhá také kontrolovat jejich pracovní výkon. Vhodně zvolený docházkový systém pracuje automaticky, má jednoduché a srozumitelné ovládání a vám, ani vašim zaměstnancům nepřidělává žádné starosti navíc. Data, která získáváte pomocí ID média, zobrazují, zda byl pracovník v daném čase na svém pracovišti, nebo zda v daný čas začal pracovat na přiděleném pracovním úkolu. Systém navíc upozorní, pokud k očekávané události nedojde.

 

Výhodou je bezesporu možnost napojení na přístupové a bezpečnostní systémy, a využít tak komplexní řešení. Navíc je možné tyto data mít kdykoliv k dispozici on-line díky cloudovému řešení.

 

Těžko byste hledali vlastnost, kterou by náš komplexní docházkový systém a docházkové terminály neuměly splnit.

 

Naše řešení docházkových systémů s docházkovými terminály je určené především pro společnosti, které mají vysoké nároky na efektivní řízení podniku a zároveň jim záleží na přehledném a jednoduchém ovládání, které nepřidělává starosti zaměstnancům.

 

Kromě běžné evidence o přítomnosti a výkonu zaměstnanců nabízí možnost propojení s ostatními firemními systémy, například s účetními nebo mzdovými.

 

Díky cloudovému řešení je možné mít data kdykoliv k dispozici, což ocení například zaměstnanci, kteří si mohou zkontrolovat své personální data, jako například rozpis směn, nebo čerpání dovolené.

 

Výhodou je bezesporu napojení na přístupové systémy i na systémy bezpečnostní a možnost získávání dat pomocí mobilního telefonu s operačním systémem Android a technologií NFC.