odolné PC

DENIP, spol. s r.o. odolné PC - mobilní odolné PC

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

odolné PC

 

odolné PC - mobilní odolné PC

 

Digitalizace výrobních procesů již není jen otřepanou frází dnešní doby. Moderní firma si je vědoma všeho, co obnáší zodpovědnost za kvalitu na konci jejího výrobního procesu a komunikace směrem k zákazníkovi. Průmyslové terminály a  počítače Vám budou pomáhat předvídat, předcházet a zefektivňovat výrobní procesy.

 

Představení DENIP, spol. s r.o.:

 

DENIP, spol. s r.o. je moderní strojírenská firma zabývající se komplexním zpracováním plechu na zakázku. Byla založena v roce 1992. V roce 1999 se přesunula do průmyslové zóny Ostrava - Kunčičky pro rozšíření výrobní kapacity a další rozvoj firmy. Od roku 2004 jsme držitelem certifikátu systému managementu kvality Společnosti TÜV ISO 9001:2018.Pro rozšíření působnosti na současném trhu jsme v roce 2008 s našimi vývojovým týmem začali vyvíjet ucelenou řadu produktů pro sběr dat – průmyslové PC, výrobní terminály, panelové PC, panelové terminály, docházkové terminály, informační kiosky a elektronické úřední desky. Pro jejich distribuci na trhu jsme založili divizi DENIP / KIOSK ™.

 

Produkty TSD:

 

Ucelená řada TSD je průmyslové řešení odolných PC využitelných ve výrobních firmách jako pracovní stanice a terminál sběru dat do podnikového ERP. Sběr dat a zpětná kontrola operací může být u odolného PC zajištěna pomocí čtečky čárových kódů a QR kódů, čtečkami bezkontaktních RFID karet a Dallas čipů. Průmyslové terminály a odolné PC je možné vybavit volitelným integrovaným příslušenstvím, které vyplynou z potřeb konkrétního pracovního prostředí. Monitor s dotykovou technologí, počítač a veškeré periferní vybavení tvoří mechanicky odolný kompaktní průmyslový počítač, který umožňuje umístění na vysoce frekventovaných místech.  Tyto odolné počítače je taktéž možno využívat jako docházkové terminály.