Adiabatické systémy31Analytické systémy50Autogenní technika27Brusky7CAD/CAM systémy32CNC obráběcí centra21CNC obráběcí stroje46CNC stroje5Dieselmotory-dieselagregáty4Digitální továrna23Dílenské skříně12Dílenský nábytek19Docházkové systémy15Dopravníkové systémy20Elektrody22Elektroerozivní stroje4Elektroinstalační materiály29Elektronika a elektrotechnika44Filtrační systémy16Formy3Frekvenční měniče19Frézovací stroje2Jednoúčelové stroje1Kabelové nosné systémy8Kabelové průchodky42Kalibrace7Laserové systémy17Lineární vedení26Lisy na odpad12Magnetické separátory2Manipulační technika6Měření a regulace11Měřicí a diagnostická technika30Metalografie, petrografie7Nakládací můstky a plošiny2Nářadí-nástroje21Normálie4Odsávací systémy27Ochrana ovzduší19Parokondenzátní systémy22Pásové a kotoučové pily19Pásové pily9Plastové přepravní palety13Plastové součásti57PLC automaty9Potištěné a oboustranné pásky2Použité a repasované stroje38Požární uzávěry14Pracovní ochranné pomůcky27Průmyslová akustika28Průmyslová automatizace17Průmyslová čerpadla63Průmyslová lepidla25Průmyslová ložiska37Průmyslová maziva20Průmyslová tomografie2Průmyslová vrata27Průmyslové armatury11Průmyslové broušení44Průmyslové chlazení10Průmyslové kamery16Průmyslové kompresory17Průmyslové krabice3Průmyslové lasery39Průmyslové magnety32Průmyslové měření27Průmyslové mikroskopy6Průmyslové motory57Průmyslové obaly15Průmyslové oleje14Průmyslové osvětlení37Průmyslové podlahy18Průmyslové roboty59Průmyslové snímače67Průmyslové stavby1Průmyslové svařování40Průmyslové teploměry2Průmyslové tiskárny9Průmyslové váhy33Průmyslové vybavení1Průmyslové vysavače33Průmyslové značení31Průtokoměry9Převodníky rozhraní8Regálové systémy26Relé-reléová technika16Řemeny-řemenice12Senzory13Skladové systémy10Služby10Software15Souřadnicové měřicí stroje18Soustruhy11Strojní komponenty63Tvářecí stroje2Vakuová technika12Ventily29Vodárenské technologie1Vrtací a frézovací stroje16Vrtačky15Vstřikování plastů2Vybavení laboratoří37Záložní zdroje napájení10Zdvihací technika20Zkoušení materiálů38Zkušební komory19

Předmět činnosti

Automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem - Sigmont Praha, spol. s r.o., společnost s více než dvacetiletou tradicí, nabízí svým zákazníkům čerpadla a čerpací technologie pro zásobování čistou vodou a odvádění odpadních vod – prodej, montáže a následný záruční i pozáruční servis namontovaných čerpadel a zařízení.

Dodáváme čerpadla pro zásobování čistou vodou z vrtů a studní pro domácnosti, provozovny, pro průmyslové i zemědělské využití, zavlažování, závlahové systémy. Montujeme samonasávací horizontální i vertikální čerpadla, tlaková ponorná čerpadla na pitnou i dešťovou a povrchovou vodu, automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem a automatické tlakové stanice – AT-stanice.

Automatické vodárny dnes nabízí řadu možností provedení od klasických domácích vodáren s tlakovými nádobami, řízené tlakovými spínači, vhodné pro zásobování vodou a zvyšování tlaku vody do domácností a malých provozoven, přes tzv. vodní automaty – domácí vodárny bez tlakových nádob s presscontroly, vhodné zejména pro zavlažování, automatické domácí vodárny s frekvenčními měniči pro udržování konstantního tlaku až po automatické tlakové stanice se dvěma a více čerpadly.

Domácí vodárny s frekvenčními měniči nabízíme jak s odstředivými čerpadly povrchovými tak s ponornými čerpadly do vrtů a studní.

Při dodávce a montáži čerpadel na čistou a užitkovou vodu a domácích vodáren opět nabízíme řadu možností inteligentních řešení pro hospodaření s vodou pro čerpací jímky dešťové vody pro zavlažování a využití v domácnosti, akumulační jímky užitkové vody s možnostmi dopouštění vody např. čerpadly z vrtů a studní či vodovodního řadu.

Pro použití v systémech pitné a užitkové vody nabízíme prodej tlakových nádob na vodu v různých provedeních – tlakové nádoby s vakem pro tlaky PN 8, 10, 16 a 25 barů, membránové tlakové nádoby s dlouhou životností a atestem na pitnou vodu, nerezové tlakové nádoby bez vaku.

V naší prodejně čerpadel najdete širokou nabídku příslušenství pro montáž čerpadel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem - nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Pokud se zabýváte prodejem systémů pro automatickou domácí vodárnu s frekvenčními měniči, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru domácích vodáren s frekvenčním měničem pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem již mnoho let pro širokou škálu odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti automatické domácí vodárny s frekvenčním měničem, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci ohledně vody případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová čerpadla. Domácí vodárna -tlakové stanice, zásobování vodou, prodej, servis a montáž pro automatické domácí vodárny, domácí vodárny řady s nerezovým samonasávacím čerpadlem i  s měničem frekvence.

Kontaktní údaje

Město:
Ulice:
PSČ:
IČ:
E-mail:
WWW:http://
Telefon:
Fax:

Leták