akustické kabiny

SAI ATIS s.r.o. ochranné akustické kabiny - akustické kabiny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

akustické kabiny

 

ochranné akustické kabiny - akustické kabiny

 

Odstraňování nebo snižování hluku a akustické kabiny je naše doména. Komplex poskytovaných služeb zahrnuje mimo jiné také konzultační a poradenskou činnost v ochranných akustických kabinách. Nabízíme vám funkční řešení a kompletní opatření ke snížení hladiny hluku.

Ještě než můžeme přistoupit k samotnému výběru akustické kabiny či musíme provést kompletní http://www.sai-atis.cz/akusticka-studie s přesným měřením hladiny hluku v konkrétním prostředí. Veškeré výsledky vyhodnocujeme a zpracováváme tak, aby byl výsledek maximálně příznivý a došlo k co největšímu snížení nebo odstranění hlukové zátěže.

Po vypracování kompletní analýzy navrhneme protihlukové opatření včetně akustické kabiny přesně podle vašich potřeb. Dodáváme akustické kabiny na průmyslová zařízení jako jsou turbosoustrojí, čerpadla, ventilátory, kompresory, dieselagregáty atd. Dále v naší obsáhlé nabídce naleznete protihlukové stěny a zástěny průmyslových a energetických zařízení v podobě transformátorů, obráběcích strojů, tvářecích strojů a dalších zařízení. Veškeré akustické kabiny námi dodávané a montované splňují předepsané normy a pochází od prověřených dodavatelů z celé Evropy.

Kvalitní systémy v oblasti akustiky

Důkladná příprava podkladů umožní vybrat správný protihlukový systém právě pro vás. Všechny nabízené protihlukové systémy nejenom dodáváme, ale samozřejmě provádíme také jejich montáž.

Obraťte se na nás se svým problémem v oblasti akustiky a akustických kabin. Náš individuální profesionální přístup a výsledky dlouhodobé práce vás přesvědčí o kvalitě naši práce.