akustické kryty

SAI ATIS s.r.o. akustické kryty - kryty pro akustiku, bezpečnostní akustické kryty, průmyslové akustické kryty

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

akustické kryty

 

akustické kryty - kryty pro akustiku, bezpečnostní akustické kryty

 

Odstraňování nebo snižování hluku je naše doména. Komplex poskytovaných služeb zahrnuje mimo jiné také akustické kryty, konzultační a poradenskou činnost v oblasti akustiky a protihlukových krytů. Nabízíme vám funkční řešení a kompletní opatření ke snížení hladiny hluku.

 

Ještě než můžeme přistoupit k samotnému výběru akustických krytů či tlumičů hluku musíme provést kompletní akustickou studii s přesným měřením hladiny hluku v konkrétním prostředí. Veškeré výsledky vyhodnocujeme a zpracováváme tak, aby byl výsledek maximálně příznivý a došlo k co největšímu snížení nebo odstranění hlukové zátěže a použili jsme nejvhodnější akustické kryty.

 

Po vypracování kompletní analýzy navrhneme protihlukové kryty přesně podle vašich potřeb. Dodáváme akustické kryty na průmyslová zařízení jako jsou turbosoustrojí, čerpadla, ventilátory, kompresory, dieselagregáty atd. Dále v naší obsáhlé nabídce naleznete protihlukové stěny, zástěny, akustické kryty průmyslových a energetických zařízení v podobě transformátorů, obráběcích strojů, tvářecích strojů a dalších zařízení. Veškeré protihlukové kryty námi dodávané a montované splňují předepsané normy a pochází od prověřených dodavatelů z celé Evropy.

 

Kvalitní systémy v oblasti akustiky

 

Důkladná příprava podkladů umožní vybrat správné akustické kryty právě pro vás. Všechny nabízené protihlukové systémy nejenom dodáváme, ale samozřejmě provádíme také jejich montáž.

 

Obraťte se na nás se svým problémem v oblasti akustiky a akustických krytů. Náš individuální profesionální přístup a výsledky dlouhodobé práce vás přesvědčí o kvalitě naši práce.