protihlukové kabiny

 protihlukové kabiny - ochranné protihlukové kabiny

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

protihlukové kabiny

 

protihlukové kabiny - ochranné protihlukové kabiny

 

Odstraňování nebo snižování hluku i protihlukové kabiny je naše doména. Komplex poskytovaných služeb zahrnuje mimo jiné také konzultační a poradenskou činnost v ochranných protihlukových kabinách. Nabízíme vám funkční řešení a kompletní opatření ke snížení hladiny hluku.

 

Ještě než můžeme přistoupit k samotnému výběru protihlukové kabiny či musíme provést kompletní http://www.sai-atis.cz/akusticka-studie s přesným měřením hladiny hluku v konkrétním prostředí. Veškeré výsledky vyhodnocujeme a zpracováváme tak, aby byl výsledek maximálně příznivý a došlo k co největšímu snížení nebo odstranění hlukové zátěže.

 

Po vypracování kompletní analýzy navrhneme protihlukové opatření přesně podle vašich potřeb. Dodáváme protihlukové kabiny na průmyslová zařízení jako jsou turbosoustrojí, čerpadla, ventilátory, kompresory, dieselagregáty atd. Dále v naší obsáhlé nabídce naleznete protihlukové stěny a zástěny průmyslových a energetických zařízení v podobě transformátorů, obráběcích strojů, tvářecích strojů a dalších zařízení. Veškeréprotihlukové kabiny námi dodávané a montované splňují předepsané normy a pochází od prověřených dodavatelů z celé Evropy.

 

Kvalitní systémy v oblasti akustiky

 

Důkladná příprava podkladů umožní vybrat správný protihlukový systém a protihlukové kabiny právě pro vás. Všechny nabízené protihlukové systémy nejenom dodáváme, ale samozřejmě provádíme také jejich montáž.

 

Obraťte se na nás se svým problémem v oblasti akustiky. Náš individuální profesionální přístup a výsledky dlouhodobé práce vás přesvědčí o kvalitě naši práce.