tlumiče hluku

SAI ATIS s.r.o. tlumiče hluku - průmyslové tlumiče hluku

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

tlumiče hluku

 

tlumiče hluku - průmyslové tlumiče hluku

 

V oblasti tlumiče hluku se pohybujeme natolik dlouho, že jsme schopni provádět kvalifikovanou poradenskou činnost, která s oborem tlumení či tlumičů hluku souvisí.

 

Naše společnost nabízí prvotřídní tlumiče hluku a systémy pro tlumení hluku od prověřených dodavatelů, jak z České republiky, tak z celé Evropy. Všichni naši subdodavatelé tlumičů hluku prochází podrobným výběrem tak, abychom vám nabízeli pouze nejvyšší kvalitu a vysoce funkční výrobky z oblasti protihlukových systémů. Veškeré tlumiče hluku a protihlukové kryty navrhujeme na základě požadavku našich zákazníků nebo určujeme na základě provedené podrobné akustické studie. Tato studie a jejich vyhodnocování slouží jako podklad pro kvalifikované rozhodnutí o nejlepším možném řešení pro konkrétní zakázku na tlumiče hluku.

 

Do naší nabídky spadají efektivní tlumiče hluku páry, kulisové absorpční tlumiče hluku a rezonátorové tlumiče hluku. Tyto systémy jsou žádané a hojně využívané všude tam, kde je třeba snížit nadměrnou hlučnost ať už přímo u zdroje hluku nebo při jeho šíření.

 

Tlumiče hluku – efektivní řešení

 

V mnoha provozech a výrobnách jsou zákonem stanovené limity pro maximální hlukové hladiny, které je nutné dodržet. Zajistěte požadované hodnoty bez kompromisů s omezením výroby. Tlumiče hluku pro vás budou zároveň investicí do kvalitnějšího pracovního i životního prostředí.

 

Každá naše realizace tlumiče hluku je pečlivě navržena nejen s důrazem na efektivní okamžité řešení. Vyhněte se drahým a komplikovaným řešením. Při vypracování nabídky na tlumiče hluku se snažíme předjímat budoucí vývoj situace i finanční náročnost. S navrhovanými tlumiči hluku vám garantujeme kvalitní provedení s dlouhodobým účinkem, minimální nutnost kontrol a údržby. Rovněž volené materiály i technologický postup zohledňuje vaše finanční možnosti.

 

Disponujeme veškerou odbornou technikou i materiály. Dokážeme začlenit tlumiče hluku do jakéhokoli provozu nebo prostředí. Připravíme pro vás individuální řešení, ať už se jedná o snižování hlučnosti v provozu spalinovodů, kouřovodů, tedy v prostředí s výfukem motorů, plynových turbín a strojů s výdejem tepla, nebo vzduchotechniky. Poradíme si i v provozech s atypickou výrobou nebo požadavky. Po celou dobu projekce i instalace tlumiče hluku s vámi budeme konzultovat veškeré kroky. Jsme schopni pracovat i v náročném prostředí a s minimálním omezením vašeho provozu.

 

SAI ATIS s.r.o. vyrábí, dodává a montuje ochranné tlumiče hluku.