průmyslová tomografie

 tomografie - tomografické měření malých součástek, počítačová průmyslová tomografie, přesná průmyslová tomografie, průmyslová tomografie

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

průmyslová tomografie

průmyslová tomografie - tomografie pro průmyslové systémy

CT-Workstation exaCT® M

Průmyslová tomografie - nový computertomograf exaCT® M CT-Workstation je založen na inovativním konceptu. Během procesu navrhování vycházel vždy WENZEL Volumetrik z potřeb uživatele. Výsledkem je systém počítačové tomografie, který nemá u konkurence obdoby. ExaCT® M je nastaven jako modulární tomografický systém a s výhodou tak lze nastavit podle požadavků zákazníků. Pracovní postup měření a analýzy průmyslovým tomografem jsou kombinovány optimálním způsobem tak jako je integrován granitový stůl do pracovní stanice. Vše v jednom: software, servis, poradenství a školení.

 

Desktop-CT exaCT® S

Průmyslová tomografie jako kompaktní stolní CT exaCT® S je ideálním řešením pro tomografické měření malých součástek. exaCT® S je dostatečně malá, aby se vešla na každý pracovní stůl a nabízí maximum výkonu v malém prostoru. S vysokým rozlišením umožňuje podrobný rozbor, a to i těch nejmenších dílů. Překvapuje svým velkým rozsahem analýzy z mikro-měření až na mikro-materiální testování. Díky modulární koncepci lze systém konfigurovat dle požadavků zákazníka. Tyto systémy se liší v síle rentgenové trubice, velikosti svazku detektoru a měření. Každá varianta průmyslové tomografické linky exaCT® S se vyznačuje kompaktní konstrukcí, ergonomií a  kombinací vysoké účinnosti a flexibility s malými rozměry.

 

Desktop-CT exaCT® XS

Průmyslová tomografie má velmi kompaktní stolní CT exaCT® XS je ideálním řešením pro měření malých plastových dílů a součástek s nízkou hustotou. Díky svým optimalizovaným rozměrům a nízké hmotnosti může být umístěn na počítačových stolech nebo na průmyslových vozících. Přístroj pro průmyslovou tomografii je řízen moderní dotykovou obrazovkou. Inovativní a uživatelsky přívětivá koncepce softwaru umožňuje nastavení měření během několika minut. Všechny komponenty průmyslová tomografie exaCT® XS jsou integrovány do jednoho celku. Tím jsou zajištěny velmi malé rozměry. Vynikající poměr cena-výkon exaCT® XS dělá počítačovou tomografii cenově dostupnou i pro malé firmy. Technické výhody jsou četné. Stabilní a bezúdržbový X-ray zdroj v kombinaci s průmyslovým detektorem z vlastní výroby a otočného stolu s vysokou přesností poskytují vynikající základ pro metrologické aplikace. Certifikát schválení typu podle německého práva eliminuje proces autorizace v Německu. Tím je zajištěno rychlé uvedení do provozu a flexibilní úpravy v místě instalace. Budete potřebovat prostor jen na stůl a elektrické zásuvky pro provoz. Data průmyslová tomografie se vyměňují přes rychlé síťové připojení.

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Průmyslová tomografie - pokud prodáváte přístroje v oboru průmyslové tomografie, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze průmyslová tomografie bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru průmyslová tomografie pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává průmyslová tomografie již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti průmyslová tomografie, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Průmyslová tomografie